EXOTICKÝ VÝLET
Prosinec 14, 2015
SONY MANIA
Prosinec 20, 2015
Zobrazit vše

BRUNCH U ALCHYMISTŮ

Jak jste asi už všimli, každý měsíc dělám výstup z těch nejzajímavějších akcí, kterých jsem měla tu čest se zúčastnit. Tentokrát věnuji jedné speciální samostatný článek, protože si myslím, že za to skutečně stála – a nejenom proto, že jsem ji organizovala. 🙂 Mým záměrem bylo sezvat kamarádky a  kolegyně z branže, abych jim představila značku designerského spodního prádla francouzské návrhářky a neskutečně milé osoby, ze které sálá její francouzský šmrnc na hony daleko. Rozhodla jsem se proto, že uspořádám přátelské setkání ve francouzském stylu v alchymistickém Domě U Bílého pelikána, kde panuje skutečně pohodová atmosféra. Toto magické místo by se dalo nazvat takovým malým rájem na Zemi pro všechny ženy! 

Prezentace designerskeho pradla francouzské designerky Yoka Sola - Dum u Pelikana

Dámy se kochaly nejenom rozkošným prádélkem, ale také parfémy, které jsou dominantou prostoru v domě U Bílého pelikána.

Prezentace designerskeho pradla francouzské designerky Yoka Sola - Dum u Pelikana

Představení značky Yoka Sola si nenechala ujít ani má nejlepší kamarádka Maruška Kružíková.

 

Prezentace designerskeho pradla francouzské designerky Yoka Sola - Dum u Pelikana

Aneta Vignerová váhala mezi bílým a rudým setem – nakonec si odnesla oba dva.

Šešly jsme se ve velmi zajímavém složení – Aneta Vignerová, Míša Doubravová, Marie Kružíková a Terezie Kovalová. Potěšily jsme nejenom své oči, ale také čichové buňky. Celá akce začala přehlídkou ručně šitého spodního prádla, které můžete objednávat přímo u designerky na emailu yoka@yokasola.com, která nám udělala i osobní prezentaci, což je vždy v případě návrhářů zajímavé. V magickém alchymistickém domě jsme se ovoněly několika parfémy a poslechly si zajímavé příběhy i informace, jak vznikají jednotlivé ingredience (v některých případech se jedná o skutečné kuriozity) nebo jaké vůně získají pozornost muže. Se zaujetím jsme také vyslechly, že majitelka Hanka plánuje v příštím roce vyrobit vůni Prahy anebo vůni domova, aby si mohla kdekoliv na cestách připomenout vůni svého příbytku. Vysvětlila také název a funkčnost tohoto domu – v dalších dvou patrech se pořádají různé workshopy, couchingy, masáže anebo také zkoušky divadelních her. Není ale problém si tento prostor zarezervovat jako místo pro vaší narozeninovou oslavu nebo si zde domluvit pracovní schůzku či sedánek s přáteli. Velmi příjemným faktem je také to, že unikátní kosmetické produkty (často je lze sehnat právě pouze v Domě U Bílého pelikána) jsou za přijatelné ceny. Parfém tu můžete sehnat už za pár stovek, ale také tisíc – volba je pouze a jen na vás. 🙂 Nedostane se vám tady pouze profesionálního a velmi osobního přístupu, ale také kulturního zážitku!

tzkm

Terezie a Míša mají evidentně stejný vkus, protože obě sáhly po fialové. Aneta zůstala věrna rudé.

UDP_9761_Fotor_Collage

Na akci předváděla semifinalistka České Miss  Mirka Pikolová.

 

MÓDNÍ OKO FEMME ARMERIA

PAV_0024_Fotor_Collage

A jak se na tuto příležitost milé dámy vystrojily? Míša Doubravová je proslulá svou náklonností k barevným a veselým věcem, ale pro tentokrát byla za slušňačku. Oblékla designový svetřík, který ozdobila broží jelena, obojí pořídila na Dyzajmarketu. Marie Kružíková byla za typickou francouzsku – celá v černém. Punčochy s potiskem však dokazují, že i černá může být hravá. To Aneta Vignerová si vyrazila v pohodlném městském outfitu své oblíbené barvy – černé. Já jsem zvolila pohodlné 3/4 kalhoty a bílou halenku (obojí z Lindexu) a rozsvítila ho šátkem v zářivě modré barvě. Žádné výstřednosti se pro tentokrát nekonaly.  Divily byste se, ale Terezie Kovalová také v černém – tak nevím, zda se dámy nějak tématicky nepřiparvovaly?! 🙂 A jak se líbí vám outfity mých hostů?

CHTĚLY BYSTE, ABYCH USPOŘÁDALA PODOBNÝ SEDÁNEK I PRO VÁS – MÉ ČTENÁŘE?

Foto credit: Herminapress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *