#THELOOK
Červen 15, 2016
MĚSTSKÁ
Červenec 1, 2016
Zobrazit vše

ELEGA(NTNÍ)

Je první letní den a já se vydávám do ulic v bílém, elegantním modelu a poměrně výraznými doplňky – modrou kabelkou s hnědými aplikacemi a barevnými botami na podpatku. I když se v mém případě jedná opět o mírně eklektickou kombinaci, myslím si, že se rozhodně nic z výše uvedeného nevylučuje už jen proto, že k létu rozhodně patří bílá v kombinaci s modrou, proužky jakbysmet a barvy jsou snad povinností letních měsíců. I když duhové boty rozbíjí celkový dojem jinak relativně „kancelářského modelu“, myslím si, že jsem si svůj look obhájila nejen úspěšně uzavřenýma spoluprácema, které jsem v mém seriózním modelu domluvila. 🙂 Nemohla jsem se zkrátka dočkat a zvolila jsem vše najednou – milované léto jsem netrpělivě očekávala tři čtvrtě roku od doby, kdy opadl první zbarvený lísteček… Následující měsíce jsou pro mě symbolem dobrodružství, všeho nového (včetně šatníku), spousty zážitků (nejenom cestovatelských), lásky jako takové a času ztráveného s mými nejmilovanějšími, které během pracovních povinností v roce zanedbávám. Co léto znamená pro vás? Nač se nejvíce těšíte o prázdninách? Kam vyrazíte oslavit léto? Co si rozhodně nezapomenete sbalit do kufru na dovolenou? Komentáře a tipy jsou vřele vítány pod tímto článkem! 🙂

   26603752662_afb6f0860e_k

Komplet s proužky mě zaujal hned na první pohled a to sice svými nevšedními střihy – 3/4 kalhotami a oversize vestičkou, což je oblíbený střih v posledních sezónách nejenom pro schopnost zakrýt vše nechtěné. O bílé se sice říká, že nekompromisně odhaluje všechny nedostatky, v tomto případě to však zachraňují pruhy, které jsou naopak známy pro svou schopnost zužování. K modelu od Marks and Spencer jsem zvolila duhové boty z důvodu podpoření ženského elementu, kterým jsou jednoznačně krásné nohy na podpatcích.

26696765025_b744117a52_k

26423856200_5793ce7eb5_k

Kabelku manažerského tvaru od Elegy jsem si oblíbila nejenom pro tmavou modř, která dokonale kontrastuje s bílým modelem, ale především pro „scénářovitou velikost“, což se dá jednoduše shrnout takto: vejde se do ní všechno. Se šperky jsem byla tentokrát střídmá i z důvodu dosti výrazných doplňků. Masivní prsten s perlou od Kadaníka a náušnice ve tvaru slzy od Trollbeads nestrhávaly pozornost na první pohled, o to více překvapivé byly na ten druhý. Propracované šperky jsou originály z dílen zlatníků.

26670084836_5b2f67e008_k

26603737682_f4efaf9e54_k

Elegantní komplet se vzorem proužků momentálně najdete v prodejnách M&S, prsten je z dílny KADANÍK rings a náušnice Trollbeads. Pokud vás zaujaly barvami zářící páskové boty, tak pro ty se vydejte do prodejny Salamander. Kabelku můžete pořídit online v eshopu společnosti Elega.

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *