JAK VYPADÁ ČESKÁ PLEŤ?
Srpen 27, 2015
LOVE IN ROME
Září 1, 2015
Zobrazit vše

…AND THE WINNER IS…

Nejprve bych chtěla poděkovat všem odvážlivcům, kteří se přihlásili do mé historicky zatím největší soutěže #FEMMEARMERIACONTEST a posílali celé dva měsíce své letní okamžiky, ať už z dovolené ze zahraničí, či naší krásné země České… Do mé první VELKÉ SOUTĚŽE přišlo bezmála přes 300 soutěžních fotografií, takže věřte nebo ne, ale vybírat vítěze bylo skutečně těžké – cca 7hodin rozhodování a probírání se fotkama a to už ani nemluvím o samotném psaní a přidělování cen…! 

DĚTI

Mezi soutěžícími fotografiemi se velmi často objevovaly okamžiky s vašemi ratolestmi…

jidlo

…také výborné jídlo, které bezesporu k prázdninám a ke každé dovolené patří…

zapady

romantické západy Slunce…

cr

…krásy České země…

ZV

… a dokonce i zvířecí kamarádi!:)

DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI VŠEM!

 

 

Nakonec jsem zvolila cestu vyřazování… to jest, že jsem si stáhla do počítače všechny favority a spravedlivě volila ty nejzajímavější, nejautentičtější, nejkrásnější i nejvtipnější letní chvilky, které mě zanesly do vzpomínek mých prázdnin ať už letošních nebo těch předchozích. U vašich fotek jsem se dojímala, smála, podivovala i překvapovala. TOLIK KRÁSY POHROMADĚ můžete vidět pod hashtagem #femmearmeriacontest, ale i v mém soutěžním albumu na facebooku – přesvěčte se sami! Dovolte mi alespoń touto virtuální cestou pogratulovat všem zúčastněným, jelikož si myslím, že si to upřímně zaslouží! Těch skutečných vítězů jsem ale mohla vybrat jenom pár… a jací to jsou?

>POJĎME NA TO!<<

_sabaka

 _SABAKA

Sérii opravdu povedených momentek zaslala soutěžící z Instagramu s pseudonymem _sabaka. Myslím, že se jí výhra v podobě  voucheru v hodnotě 2 000 Kč na nákup doplňků z dareceknamiru.cz bude hodit! 🙂

Vanda Chaloupková

Vanda Chaloupková

Tato fotografie voní na pohled. Pole, vintage vespa, rande s láskou, zapadající slunce, bylinky… i proto si vysloužila balíček od přírodní kosmetiky LUSH!

Taťána Lyšáčková

Tťána Lyšáčková

Co by to bylo za prázdniny bez vody, party, alkoholu a… kamarádů! 🙂 Této vysmáté partičce posílám odměnu v podobě kartonu BohemiaSekt s piknikovými skleničkami! Wohou!

Hana Vybíralová

 Hana Vybíralová

Tato otografie mě okamžitě přenesla někam do dálek americké prérie, kde byste nenarazili na živáčka. Krásná momentka, krásný okamžik, krásný výhled, který si vysloužil cenu exotického šperku od La Mode de Boheme!

ajuuvaculikova

AJUUVACULIKOVA

Tahle slečna mě přesvědčila hned několikrát o své půžné formě a smyslu pro humor. Odměňuji ho balíčkem kosmetiky Lush a broží od Deers!

Barbora Hájková

Barbora Hájková

Barbora je jednoznačně královna všech pláží! Radostná póza mluví za vše a krásná fotka si zaslouží výhru v podobě Daylong  krémů, voucher do ZOOT a kamarád na všechny cesty okolo světa – nosáč od Tiny.Hl!

Pavel Mužák

Pavel Mužák

Tahle nádherná momentka od moře si zaslouží ocenění jelínka od Deers a nákup v hodnotě 500Kč v obchodu NILA.

krstndvdv

krstndvdv

Musím podotknout, že tato fotka figurovala v soutěži od samého počátku a za ty dva měsíce nasbírala také slušný ohlas od poroty – vás. Jak jsem ale zdůrazňovala v mé soutěži se nehraje na liky a vítěze vybírám pouze a jenom já na základě svého nejčistčího a nejobjektivnějšího pohledu. I přesto si tato slečna rozhodně zaslouží výhru a to sice voucher na nákup oblečení u designerky v La Femme Mimi a kosmetickou taštičku plnou dekorativní kosmetiky od značky Gosh!

m.ajdik

M.AJDIK

 

 

Skokankou léta se stává slečna s přezdívkou m.ajdik, jelikož takové pózy, které předvedla toto léto ve vzduchu bych nezvládla já ani na souši! Myslím si tedy, že procedůra BodyWraps a 10x vstup do RedFit v hodnotě 8000Kč se neztratí a je to pro ní výhra šitá na míru!

spekulina

SPEKULINA

Není o čem spekulovat – spekulina vyhrává zaláskovanou cenu, která obsahuje plyšáka ryšáka od Tiny.Hl a dvě pyžama dle vlastnho výběru od Sleeping&Beauty! Milujte se, radujte se…ehm.

mmarek26

MMAREK26

Do letní soutěže se hlásilo převážně dámské pokolení, ale objevilo se i pár statečných mužů. Jeden z nich byl tento mladý okouzlující muž, který  si beze sporu zaslouží přízvisko romantik tohoto léta! Naposílal totiž tolik krásných a romantických fotografií (ostatně posuďte sami v koláži, kterou jsem vytvořila, abyste mi to uvěřili!). I proto ode mě získává dvě vstupenky dle vlastního výběru do Divadla Bez zábradlí a voucher do pražské restaurace Rest– a to vypadá jako celkem fajn  večer pro dva romantiky!

danyatheodor
danyatheodor

Soudím podle jejího Instagramového profilu, že tahle sexy kočka je pravděpodobně velká pařmeka – její fotky mají šťávu a náboj – zrátka mládí vpřed! …a za to jí náleží celý karton šampíčka BohemiaSekt a trochu krásy, která se po party maratonu bude hodit – balíček kosmetiky od Mary Kay se speciálním poradenstvím na míru!

4leaf_clover_mz

Snímek obrazovky 2015-09-01 v 15.11.44

O tom, že čtyřlístek přináší štěstí ví své soutěžící pod pseudonymem 4leaf_clover_mz – to ji nakonec vyneslo výhru v podobě kosmetického balíčku od Avonu a tři řecké lahodné řecké oleje oleje od značky Minerva!

terezkakvapenikova

TEREZKAKVAPENIKOVA

Terezka soudě dle obrázků, které naposílala miluje vodu a potápění mezi divokou zvěří… za její odvahu jí posílám vlasovou kosmetiku v hodnotě 2000Kč Paul Mitchell, která se po létu u moře bude určitě hodit a voucher v hodnotě 2000Kč na nákup v F&F HOME!

marketawolf

MARKETAWOLF

Markéta měla pestré léto a i proto si myslím, že barevná nadílka od Urbanlux.cz v hodnotě 2000Kč jí přijde vhod! K tomu přibalím kosmetiku od Swissological v hodnotě 4700Kč a pokorně poděkuji za účast! 🙂

harmytwo

HARMYTWO

Nechci být nijak zaujatá, ale když mi přišla fotografie s nápisem NIKOLKA… nešlo se přiblble neuculovat! Abyste získali takový úlovek, to chce mít oči dokořán! Mr sympatie Harmytwo proto získává poukaz do Lindexu na 2000Kč a tašku plnou kosmetiky od L’OREAL ve stejné hodnotě!

lusyvaclavikova

lucyVACLAVIKOVA

Lucy jsem sledovala celé dva měsíce, protože mi od ní pod hashtagem #femmearmeriacontest přibívala téměř každý den jedna fotka. Vlastně jsem tak trochu prožila její léto s ní. Bylo plné lásky, vody, slunce, dobrého jídla, cizích krajů… Oceňuji její zájem a spoustu krásných fotek šperkem v hodnotě 3000Kč od Trollbeads, beauty dnem v salónu Fabio Salsa v hodnotě 3000Kč, který potom můžeš jít oslavit do Flavours wine&deli degustací v hodnotě 1000Kč – vrcholem rozmazlování tě pohostí výtečnými italskými delikatesami na dřevěném prkénku! :* Tak si to náležitě užij a nezapomeň se pochlubit fotkama! 🙂

… A VÍTĚZEM HLAVNÍ CENY SONY XPERIA Z3 COMPACT SE STÁVÁ…

adelidankova !!!

AdeliDankova

Vybrat hlavního vítěze soutěže #FEMMEARMERIACONTEST byl tvrdý oříšek a trvalo mi to jeden celý den (a to si opravdu nevymýšlím!)! Po řádném uvážení a zhodnocení jsem došla k závěru, že by jím měla být tato mladá dáma – adelidankova! Její fotografie je totiž narozdíl od ostatních soutěžících absolutně jiná. Vyzařuje léto a zároveň vyjadřuje osobní vztah k mému blogu. Oceňuji i přípravnou práci – sběr tolika kvítí a dobrot muselo zabrat nějaký čas! A proto mi dovolte, abych vám představila hlavního výherce mé letní soutěže, který získává mobilní telefon Sony Xperia Z3 Compact! 🙂 Adél, doufám, že si výhry náležitě užiješ a vyfotíš s ní spoustu krásných okamžiků…

GRATULUJI VŠEM ŠŤASTLIVCŮM, KTERÉ ROVNOU POŽÁDÁM, ABY SE HLÁSILI O SVÉ VÝHRY ZDE. NEZAPOMEŇTE SE TAKÉ PODĚLIT O RADOST Z VÝHER POD HASHTAGEM #FEMMEARMERIA! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *