POZN.
Březen 12, 2018
MŮJ MĚSÍC S…
Duben 29, 2018
Zobrazit vše

(AUT)FIT

Jsem pořád tady. Teď bych měla psát melancholicky a probrat se minulostí, ze které bych vypíchla ty nejvíce důležité body mého blogu, ale neudělám to. Před pár dny jsem totiž slavila třetí rok existence „ženských zbraní“. No dobře jednu delší poznámku si neodpustím a to sice, že i když občas blog nebyl středobod dění, tak jsem ráda, že někde v internetovém meziprostoru visel a já se k němu vrátila pokaždé, když jsem měla co říct nebo veřejně sdílet. Obsah na něm se mění stejně jako já sama a tak třeba za pár let (pokud tu stále bude plout) se zaplní radama jak nejlépe uspat ratolesti nebo jak vypěstovat bylinky. Začala jsem jako LIFESTYLOVÁ blogerka, jelikož jsem odtamtud pocházela. S holkama z BlogesRobes jsme zkrátka psaly o všem – kosmetice, hadrech, cestování, produktech, tipech i umění. Není se příliš čemu divit. Ano – to vše přeci holky v našem věku zajímá! Vy jste si letos vyžádali více fashion příspěvků a tak jsem se zaměřila na focení mých úletů, ale i basic nebo elegantních outfitů, které střídám podle nálady i počasí. Mě se toho za poslední měsíc nakupilo poměrně dost, ale vzhledem k vražednému tempu New Yorkera jsem to nestačila publikovat. Nejde mít zkrátka všechno – tři práce, modeling, herectví, přelety, čas na rodinu a blog dohromady! A tak mě omluvte. Dnes to vezmu jedním šmahem (alespoň to bude šťavnatý a barevný jarní koktejl) a hodím to sem všechno naráz. Ona fashion záplava tak nějak baví víc, když to všechno vidíte pohromadě. Je čas si prokliknout Up Manhattanskou, konkrétně Harlemskou muziku zde a jdeme na to!

Sukně Lindex, kroftop a fishnets Shein, lodičky Hogl

Bomber F&F, boty, tričko a zvonové džíny Shein

Pár slov bych měla ztratit také k ilustračním fotografiím. Všechny vznikly v New Yorku a fotilo se na různých místech. Tedy Manhattanu i Brooklynu – na více či méně známých místech. Všechny stylingy jsou má práce a můj styl, který si američani nějak oblíbili (já nevím, kde je zakopený pes na mé rodné hroudě), takže fotím dost často ve svém, což je super důvod k nákupům a online shoppingu, ze kterého můj ctěný choť trošku roste. Kreace u počmáraných zdí jsou vyfoceny Travisem Dennisem. Strašně milým, usměvavým a trochu stydlivým černouškem, který se předemnou zjevil se slovy: „…že si zkouší“. A mě se to líbí! Jinak bych to nezvěřejňovala, že?! Co vy na to?

Brýle a šaty Shein, lodičky Hogl

Cihly stejné barvy jako mé vlasy… autorem snímků níže je Michael Herskovitz. Chlápek, který fotí na filmy, ale také na podivně vypadající fotoaparáty, které už běžně na foceních nevídám. O to zajímavější a zábavnější seance s ním zažívám! Toto bylo naše již druhé focení jedno sobotně jarní odpoledne v útulné časti SoHo. Uvědomila jsem si, že hlavním prvkem obou outfitů, které jsem nafotila velmi krátce po sobě jsou doplňky. Jak dokáží rozsvítit a změnit celkový dojem z celého outfitu! A ty boty – ty jsou můj úlovek ceněný zlatem ze second handu ve Williamsburgu. Mám na ně samou chválu, tak pevně doufám, že v pozitivním zaujmou i vás, mé čtenářky!?

Kalhoty F&F, boty Buffalo Exchange, blůza a šátek Shein

 

V žádném případě nesmím zapomenout na Vituse, který je nejenom mým foto parťákem, ale po těch mnoha foceních i kamarádem! Je původem z Německa, ale žije již 19let v USA, kde má za sebou dvě manželství a jednu dceru. Kouzelný příběh manažera, který v lednu pověsil business na háček a věnuje se zcela a plně umění! Na podzim dokonce vydává svou první knihu, ve které bude i má maličkost. Fotíme na velmi profláklých a turisty opěvovaných místech, ale také všude možně po ostrově. Příští fotky budou více z artového Brooklynu!

Džíny, tričko, sametový přehoz a psaníčko  Shein, boty a klobouk Buffalo Exchange

Vesta Attrattivo, džíny Reserved, trinco ONLY

Kalhoty Reserved, přehoz Atmosphere

Košilové šaty Chloe Dao, motýlek Krispol

PŘIJÍMÁM NEJENOM GRATULACE K „BLOGERSKÝM NAROZKÁM“, ALE TAKÉ VAŠE OHLASY K TOMU, NA CO BYCH SE MĚLA V BUDOUCNU ZAMĚŘIT A CO VÁS BAVÍ!

Foto credit: Travis Dennis, Michael Herskovitz, Vitus Feldmann

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *