NA KOLONÁDĚ
Červenec 11, 2016
JSEM INLINE
Červenec 13, 2016
Zobrazit vše

BERLIN CALLING

Druhá část článku o berlínském looku je tady! Tentokrát se ale nebudu zaměřovat na styling, účes nebo make up, který se k této metropoli hodí, ale na tipy, kam vyrazit a co neminout, ačkoliv jsem v Berlíně strávila pouhý jediný den. Co všechno se dá za tuto krátkou dobu stihnout? Budete možná překvapeni, ale celkem hodně. Stačila jsem se projít po známém Alexanderplatz, vzpomenout na oběti holocaustu pohledem na památník Holocaust Mahnmalprobádat zbytky Berlínské zdi společně s muzeem Checkpoint Charlie, k tomu stihnout vernisáž a jednu galerii navíc, skočit si na oběd do jednoho z hipsterských podniků v Kreuzberg sousedství nebo se zastavit v útulné kavárně a nasávat onu dovolenkářskou atmosféru, což na cestování miluji snad ze všeho nejvíce! Dokumentaci mého jednodenního Berlína naleznete více v galerii. 
Collage_Fotor
CO PŘIBALIT DO KUFRU
V Berlíně očekávejte podobné počasí, jako u nás – takže plné zvratů, někdy možná extrémů i teplotních rozdílů. To jsem přesně zažila i na vlastní kůži, když jsem přijížděla v celočerném modelu s designovou kravatou a druhý den se stupínek na teploměru vyšplhal k úctyhodným tropickým 35’C! Pojmula jsem celý svůj výlet sice velmi punkově (vyjela jsem pouze s větší kabelou a v níž bylo základní kosmetické vybavení a jeden outfit na převlečení), ale nebojte se ukázat, co je ve vaší skříni! Tato metropole se právem nazývá takovým „druhým New Yorkem“, což laicky znamená: Odvaha vpřed – nos cokoliv tě napadne i když je to pitomý – nebo taky ne. Na ulici zde tedy natrefíte na nejrůznější existence, což je velice fotogenické. Kromě oblečení přibalte jeden ikonický produkt a to sice matující pudr na vlasy s názvem Super Dust – díky tomuto zázračnému prášku budou vaše vlasy poddajné a leckterý účes bude hračka zvládnutá za pár minut! Buďte i za polních podmínek stylová a inspirujte se účesem, který je hit letošního léta.
25849918472_5ef7e97616_k
25670056440_0be8703dfa_k
Chcete mít také trendy účes, který vám sedne a bude vám lichotit? Zajděte do některého ze Salonů Expert, kde vás ostříhají podle vašich představ! 
25970723245_8b0ed3b3a6_k
BLESKOVÁ SOUTĚŽ

Aby těch soutěží nebylo málo (momentálně u mě na blogu probíhá velká tématická soutěž #femmearmeriacontest), přidávám jednu bleskovou o zkrášlující vlasový produkt L’Oréal Professionnel! Stačí odpovědět do komentářů pod článkem na jednoduchou otázku: Proč zrovna vy potřebujete vyhrát? Nejvtipnější komentář vyberu v něděli 18.6. a výtěze ohlásím taktéž pod tímto článkem. Soutěžit můžete ale i na webové stránce celého projektu #THELOOK, kde se hraje o hromadu produktů!

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *