LAHO(DNÁ)
Září 2, 2019
OHLÉDNUTÍ
Duben 26, 2020
Zobrazit vše

BUĎTE LOKÁLNÍ S LAHO

Je tomu už sice několik měsíců, kdy vznikl tento módní editorial, který jsem nafotila s Monikou Hánovou, nicméně si myslím, že na minimalistickém stylu, který značka LAHO nabízí, zub času její kvalitě neubral.

Designerka Jana Hodanová, která za značkou LAHO stojí, tvoří z kvalitních lokálních materiálů jedinečné a nadčasové kousky s propracovanými detaily, které si zamilujete na první pohled!

Moc se mi líbí i střídmý výběr aplikací, kterými šetří v rámci kombinovatelnosti minimalistického stylu, který je pro tuto značku tolik charakteristický.

Právě v tuto dobu, kdy spousta menších podniků a živnostníků bojuje s existencionálními dopady pandemie si myslím, že je čas investovat do kvalitních a osobitých kousků lokálních značek. LAHO bezesporu patří k nim!

A co se mě konkrétně na módní značce LAHO líbí?

Kvalita materiálů, propracovanost až do nejmenšího detailu každého kousku, skvěle padnoucí střihy ušité každému zákazníkovi na míru, paleta barev, která je snadno kombinovatelná napříč kolekcemi. Pro mě osobně je toto známka vysoké a svědomité krejčoviny/návrhářství, která počítá se zákaznicí i do budoucna, nejenom jednorázově.

Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, ZDE najdete více mých outfitů, ve kterých jsem nakombinovala kousky této značky.

Foto: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *