ZÁSADNÍ SETKÁNÍ
Říjen 26, 2016
DÁMIČKA
Říjen 29, 2016
Zobrazit vše

CO JE PRO MĚ TOXICKÉ

Je tu další ročník Lohas blogger a s ním i můj článek zasvěcený stejně jako vloni módě. Letošní téma se točí okolo témat týkajících se toxických záležitostí. Já, ačkoliv je to poměrně velká výzva, tak jsem se po dlouhém zvážení rozhodla vybrat si fashion sekci, ačkoliv byste na první dobrou řekli, že o tom není ve spojitosti s tímto tématem moc co psát. Opak je pravdou! Zdravý životní styl, lepší svět, fenomén zdravé výživy a vše spojené se zelenou paletou barev lze propagovat všemožnými způsoby, které vás můžou nakopnout k tomu žít lepší a odpovědnější život, ať už se jedná o témata lifestylová nebo ta komerční, týkající se samozřejmě i módního průmyslu. Když jsem si přečetla okolo jakého tématu se  letošní ročník bude motat, byla jsem zprvu rozhodnutá okamžitě zasednout za klávesnici a nabušit do ní vše, co pro mě toto slovo znamená, ať už jde o potraviny, životní momenty nebo charaktery, které by se dali pro mě osobně shrnout jako nebezpečné všemu a každému, kdo se nachází v jejich okolí. Prvotní nadšení spražily obavy z blábolu, který by mohl vzniknout a setkat se s těžkým nepochopením. Mé rozhodnutí vystřídal strach a vztek zároveň a když už jsem dokonce uvažovala nad tím, že to prach sprostě vzdám, zachvátilo mé svědomí zodpovědnost. Poslední záchvěv boje se projevil pátraním na vševědoucím internetu, kam jsem zadala slovo toxický snad ve všech pádech. Během několika málo minut jsem si ověřila význam slova, vrátila jsem se do školních lavic na hodiny chemie a zjistila jsem pro mě dosud neznámou věc, o které si myslím že by zasloužila nemalou mediální pozornost. Celý článek si přečtete zde.

A pokud se vám bude má úvaha zamlouvat, můžete pro ní hlasovat od 30.10. – 5. 11. 2016 na FB LOHASU, kde bude probíhat hlasování u fotek patřících k postu, které můžete podpořit i jejich sdílením. Tři nejvíce olajkované příspěvky z každé kategorie postoupí do finále, kde o vítězi rozhodne porota. Předem děkuji za podporu a hlasy!

snimek-obrazovky-2016-10-28-v-17-04-26

„Toxický měsíc“ vyvrcholí GREEN BEAUTY MARKETEM, který se uskuteční 12.listopadu od 10:00 do 18:00 v Prague Laufen Gallery na IP Pavlova . Vstup je ZDARMA na základě on-line registrace. Přijměte prosím pozvánku na přednášky, dikuze, DIY a rady, které vám mohou od základu změnit život!

Fotografie: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *