FAIRY TALE
Duben 6, 2016
ŠŤASTNÝCH SEDM
Duben 12, 2016
Zobrazit vše

BE CREATIVE

Před nedávnem jsem byla oslovena k účasti v soutěži s názvem TONI&GUY feat ZOOT Contest, ve které nejde jenom o to dodržet styling na zadané téma – v mém případě creative, ale také vlasovou složku, která může v celkovém dojmu uhrát dosti zásadní úlohu a ovlivnit váš celkový dojem a pocit. Velmi podrobně jsem prošla celý ZOOTí eshop (zejména potom jarní novinky, trička/halenky, sukně, kabelky a psaníčka nebo boty), což mi dalo dosti zabrat a zhruba po dvou hodinách jsem měla jasno! Rozhodla jsem se pro rize ženský outfi (v případě, že se můj blog jmenuje tak, jak se jmenuje, to pro váš asi není žádné velké překvapení) s prvky krajky v kombinaci se vzory, které jsou pro mé outfity charakteristické. A jak to dopadlo? To už posuďte sami z fotografií, které jsme nafotily s úžasně talentovanou Angelina Nga Le v pražském Hard Rock Café.

llll

hhhh

Spontánní výběr jednotlivých kousků mě nakonec dovedl ke kombinaci cihlové kabátové vesty, sexy vínového krajkového body, jehož hluboký výstřih umírnil výrazný náhrdelník s dřevěnými aplikacemi. Svisle pruhovaná Alchymi sukně s netradičním střihem doplněné psaníčkem ve stejném vzoru byla opěrným bodem celého stylingu a zlaté lodičky korespondujícími s pozlaceným náramkem eppi s chalcedonem Lorie kamenem byly už pouhou třešínkou outfitu.

 Outfit jsem vybírala náhodně z kousků, které se mi líbily a vzhledem k zadání jsem si mohla dovolit popustit uzdu své fantazii. Pokud se vám můj výběr a kombinace líbí, hlasujte pro mě formou komentáře zde a zapojte se tak do soutěže, kde můžete vyhrát poukaz na nákup do eshopu ZOOT!

26171931796_c1528e2d72_k

iiii

Vlasy jsem nechala rozpuštěné, ale tentokrát jsem nevytvářela na své hlavě vlny, ale za pomoci žehličky Remington protect jsem své háro narovnala s asistencí ochraného spreje proti tepelné úpravě a uhladila vlasovým produktem Sea Salt Texturising spray, který zastává lak na vlasy díky své složce – mořské soli. Oba produkty jsou od partnera soutěže – Tony&Guy.

Vyzkoušet různé vlasové stylingy můžete i vy! Přijďte načerpat novou inspiraci 16. 4. 2016 do Slovanského domu v Praze na unikátní projekt TONI&GUY DE:CLONE. Akce rozhodně není určena jen pro ženy a vstup je ZDARMA. Kapacita je však omezená, proto se registrujte ještě dnes na rezervace.douglas.cz!

25593090154_497996e4d0_k

25595166933_627301ed13_k

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *