BOHYŇA
Únor 10, 2018
SDÍLÍM
Únor 24, 2018
Zobrazit vše

DUHOVKA

Těch zvláštností a blbých náhod co jsem zažila za posledních pár dnů je více. Domluvily jsme se s Monikou, že to venku vypadá na počátek jara, tak že něco tématického brzy nafotíme! Jednoho únorového večera jsem si za asistence sklenky rudého připravila tři kreace, které skutečně odpovídaly naší představě – všechny vám je v průběhu nejbližších dnů také odprezentuji. Sešly jsme se tedy v domluvený čas na domluveném místě a jako na potvoru začaly padat sněhové vločky. Co na plat… já se nevzdala a i v pěkné kose jsem se smála, jako by mě zrovna ofoukl svěží jarní vánek ovoněný prvními narciskami. Hřály mě snad jen duhové barvy budovy v pozadí, ale i tak to bylo dobrodrůžo, které jsme si obě dvě zúčastněné užily! 

Halenka/SHEIN, overal/Urban Outfiters, kardigan/Boutique Williamsburg

Stříbrný prsten Mango, náhrdelník Lindex, velký sperlou KADANIK, malý s perličkou Antipearle

Tentokrát jsem sáhla do vlastní skříně a zúročila investici v Améru. Téměř všechno (až na doplňky) jsem si složitě převezla přes oceán v loďáku, který nesměl překročit 23 kilogramů. No tak si to jen představte… Půl roku v tahu, nakupujete tak nějak průběžně, ale dovézt zpět si můžete jen pár kilíček!

Začnu tedy od shora – halenka je z mého nejmilejšího eshopu SHEIN, ze kterého si pravidelně dopřávám dávky (až to musím kamuflovat před manžílkem, který pro to už ztratil pochopení). Kardigan jsem zakoupila loni na jaře v hipsterském Williamsburgu v jednou roztomilém butičku a i přesto, že většinou doplňuje mé outfity jednoduše tak, že ho přehodím přes ramena, cítím se v něm neuvěřitelně žensky! Overal ve vojenské zelené jsem utržila z natáčení mé první reklamy v US – takže samé hezké vzpomínky (až na ten studený vichr, který ten den panoval)! Byl z Urban Outfiters, mimochodem další mé oblíbené konfekční značky, kterou byste tady v obchodních domech marně hledali. Ponožky do nepohody a  především zimy jsem pořídila v Madewell – UrbanOutfiteru pro dospělé, jak by řekla má spolubydlící Ana. Kotníčkové boty v tmavě zelené jsou z vintage, kterému se už vyhýbám na hony! Vždy si něco odnesu… i když OPRAVDICKY nechci! Elegantně sportovní tašku ve námořnicky modré od LeSportsac přes rameno jsem vyštrachala ze skříně… a že je tam pěkně dlouhou dobu!

Boty BuffaloExchange, ponožky Madewell

Taška přes rameno LeSportsac/Stella McCartney

JAK SE VÁM MŮJ JARNÍ OUTFIT ZAMLOUVÁ? MĚNILI BYSTE NĚCO?

Foto credit: Monika Hánová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *