NEMOC KTERÁ NÁS ZUŽUJE – LUPY!
Duben 13, 2015
MÍSTO, KDE PRAHA OŽÍVÁ!
Duben 14, 2015
Zobrazit vše

DEKTEKTIVKA V PREZIDENTSKÉM APARTMÁ

Minulý týden jsem byla pozvaná do Hotelu The Mark. U vchodu mě cedulka zavedla do lobby, kde jsem si odložila kabát a dostala welcome drink. Pozdravila jsem spoustu krásně oblečených lidí a nechala se vyvézt do výšin sedmého patra. Po cinknutí výtahu jsem vstoupila do prezidentského apartmá, kde jsem spatřila tašku a boty na zemi. V ložnici byly poházené věci na posteli a v koupelně to vypadalo, jako by si někdo právě odskočil a za okamžik na vás měl vybafnout ve dveřích…

 

WWWW

ZZZZZFFF

 

Má detektivka pokračuje ale dál, když vstoupím do pracovny, která voní po čokoládě – opatrně jsem se rozhlédla a jednu pralinku schovala do pusy. Krb praskal a svíčky provoněly celý interiér pokoje. Nedalo mi to a prohlédla jsem si i sbírku dámských bot, která byla vybalena na koberci. Když jsem se ohlédla, spatřila jsem ženu u baru, která si právě poručila další sklenici Prosecca. Šla jsem k ní, abych ji pozdravila a ona mě uvítala slovy: „Vítej na večírku Marks and Spencer„! V tu chvíli mi to celé došlo. Všechny ty úchvatné kousky z šatníku byla nejnovější kolekce – a já už podezřívala „paní domu“, že žije snad sen každé ženy – tedy mít tucet dokonalého prádla, boty ke každé kabelce a sladěnou kosmetiku v jedné vůni od hlavy až k patě!

 

 

16503794214_d3467b60bd_z_Fotor_Collage

 

ZZZ

 

 

Spodní prádlo nabízí basic řadu, ale také dráždivé krajky, romantické květiny nebo pin-up střihy. Doladit vše můžete župánkem se stejnými vzory.  Nezapomeňte se namazat extra voňavým tělovým máslem od paty až po krk! Abyste dotáhla svou dokonalost do nebes, natřete své rtíky balzámem s příchutí jahody nebo vanilky – budete doslova k nakousnutí!

 

NNNN

 

Na terase s výhledem na rozzářenou Prahu jsem potkala plážovou část kolekce. U bublající výřivky jsem si prohlédla veselé a hravé barvy, zábavné vzory a slušivé střihy plavek. Na hlavě se mi prostřídalo pár klobouků a já si v tu chvíli uvědomila, že se už nemůžu dočkat na léto a bezstarostnou dovolenou, kde mi bude jenom šumět moře v uších.

 

LLLLL

 

 

 

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *