SUKNĚ KULATÁ
Červenec 12, 2018
AMERICKÉ BIDÝLKO
Srpen 1, 2018
Zobrazit vše

FAKTORKA NA ZÁŽITKY

To je Amerika. Jednoznačně. Za poslední týden jsem měla možnost se o tom přesvědčit hned několikrát a to nepočítám to, že jsem se ocitla v bytě se spolubydlícíma, který tady dělají skutečně dobrý divadlo! Takový, který je světový a nám se honí v hlavě jenom malinká naděje, že bysme si na to někdy mohli taky sáhnout. Takže je to možný! Děkuji, že vidím, že ano, protože to nabíjí adrenalinem, který popohání. A tady něco málo z mých postřehů, který jste si tento týden v anketě na mém Instagramovém profilu vyžádali.

Začalo to v pátek třináctého. Dostali jsme zvrácený nápad zajít do Central parku, kde vystupovali v rámci show „Good morning AmericaBackstreet Boys. Udělala jsem snídani a vyjeli jsme se podívat na kluky šikovný na vlastní oči. Nikoliv protože bysme byli zaseklý ve třinácti a prahli po jejich spoceném ručníku, ale protože by mi to  doživotně neodpustila moje kamarádka Marie Poulová, která na tuhle devadesátkovou pecku pravděpodobně tancovala na každé dýze  na škole v přírodě a protože jsme je všichni měli na tričku. Tenhle boy band, Spice Girls anebo pak Kelly Family. A tak už jen pro to video to za to stálo si přivstat. Zapěli Evrybády asi třikrát a šlo se do práce a do nového dne. To jsem však ještě zdaleka netušila, co ty další dny přinesou…

To je tak, když se občas dostanete někam, kde vás to fakt baví. Všichni se usmívají, jsou na sebe nezvykle milý, nesoudí se proč dostal job ten a onen, když by byl lepší na castingu tamten… Prostě tam zčista jasna stojíte a všichni okolo mají dobrý den, protože jsou obskakovaní jak páni, objednává se jim organic jídlo na donášku, asistent nosí vodu či kafčo a všichni jsme tak nějak nadstandardněji placení. No být takových dní více!  Tak bych si toho pak nevážila a nepsala potom takovéhle emotivní věty. 

Jsem za to vděčná a kor když se pod ruku dostanete někomu tak šikovnému (že mu tady v US nepřekáží ani mexické kořeny), který se dostal natolik daleko, že se před dvěma dny odstěhoval do LA točit hollywoodskou produkci. Prostě si ho vyžádala herečka. Tak. A je to – Amerika a její zdánlivě nemožný sen!
Ten talent byl natolik normální, že nezapomněl na to, jak a s kým začal a tak k mému štěstí a překvapení jsem se ocitla v Brooklynu ve filmových studiích a měla na obličeji nezvykle hezký obličej. Vážím si takových setkání a strašně přeju! Protože to je prostě radost takovým věcem přihlížet a být součástí snů.

To včera jsem se zase probudila poměrně brzy s tím, že jedu dvě hodiny do vzdáleného Flushingu, kde jsem se za celou dobu, co tady něco neustále pohledávám a polétávám, neocitla. Zjevila jsem se v Čínsko Korejské čtvrti, která je asi desetkrát větší, než celá China town tady na Manhattanu. Poznala jsem strašně fajn fotografa, se kterým jsme v parku nedaleko vilové čtvrti tam někde v Queensku fotili produktové fotky k multifunkčním náramku, který zachrání každou situaci. Možná i životy.
 
Bylo to fajn, ale jedu dál bohatší o pár babek na divadelní Off Off Broadway představení. Jdu pozdě, ale i přesto to stihnu, za což jsem potom strašně ráda, protože jsem unešená ze hry, scény, kostýmů, konceptu a hlavně výkonů mlaďochů, kteří si to ještě sami režírovali! Nechám se unášet na vlně umělecké tenze, kterou asi úplně nemá smysl vysvětlovat.
V programu se k mému překvapení dočtu, že oba dva aktéři hráli v proslulé Netflixové TV show, což mě naplní pocitem, že to tady prostě jde a půjde!
 
Na cestě do baru se s Anou Sofií doplňujem o poznatky a sdílíme názory. Den se zdá na té nejlepší cestě… v hlavě už mám jenom avokádový toast a koktejl, který si za pár chvilek objednám.
Za pár minut dorazí i můj choť a tak se za hlasité hudby překřikujeme a slibujeme si, že se na to dokonalé představení vypravíme v týdnu znovu, když v tom mi zvoní telefon a na něm se ukažuje neznámé číslo. Zvednu to v tom randálu, což se nejeví jako nejlepší nápad a tak vypadnu před Cafe Select na křižovatku Lafayette a Spring Street a poslouchám člověka, který mi právě do telefonu říká, že by mě dnes večer chtěl na natáčení videoklipu pro ASAPA ROCKYHO, jestli bych si jako udělala čas. Nervozitou okopávám obrudník a v duchu skáču do tří metrů! Zdá se mi doopravdický americký sen!
 
Viděla jsem ho (byť na playback, který se na natáčení používá) rapovat na soukromé fancy Upper East Side seanci, která trvala osm hodin a na to, že se mi líbí jeho věci mi odpověděl, že já se mu prý líbím taky. Ledabylým gestem ukázal na pravděpodobně nějaké speciální tričko, které ale vypadalo Asapovsky obyčejně a ponoukl mě, abych si na něj sáhla. Naznačil, že po těch třech jetích je fakt splavený.
Nějak na tyhle situace neumím reagovat ani navázat konverzaci a tak jsem zůstala u Bridgetovského výrazu, kterýmu se svým typickým smíchem zasmál a zážitek byl na světě. Na mém listu už zbývá jen Hardy a Beyoncé, tak uvidíme co další dny v týhle džungli přinesou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *