SPOLEČESKÁ
Říjen 5, 2018
PŮLHODINKA
Říjen 22, 2018
Zobrazit vše

FALL IN FALL

Podzim je tu! Po ránu pomalu mrazíky hodné zimního kabátu a odpoledne ještě vysoké teploty, které vybízí promenádovat se v tričku. Jak se tedy obléknout? Já to nejčastěji řeším dlouhými rukávy a 3/4 kalhotami. Inspirovat se můžete jedním z mých outfitů, který jsem zvolila jak na lítání po městě, tak i prezentaci nové kolekce oblečení značky Lindex. Zvolila jsem ležérní eleganci, protože tím zaručeně nešlápnete vedle ani při společenské příležitosti. K té květině bych jen dodala, že si podzim letos užívám snad poprvé v životě (dost možná i proto, že to díky teplotám venku tak nevypadá) a že jsem se zamilovala do podzimních motivů květiny, se kterou jsem se tedy musela nechat zvěčnit ještě předtím, než jsem jí věnovala klientce Janě k jejím nedávným narozeninám. Květy i bodláky jsem pořídila v BellesFleurs, tedy v květinářství, kde na vás nehuláká prodavačka „Ať laskavě nesaháte na ty kytky a že vám je vybere sama“ – známe všichni ten pocit, že si chceme vybrat prostě kytku s tím nejhezčím a nejplnějším květem a nebýt ošizeni. Hezké podzimní dny plné barev, na které nezapomínejte ani ve chvíli, kdy stojíte před skříní a volíte co dneska na sebe.

 

3/3 džíny a čepičku jsem pořídila ve slevách v Urban Outfiters. Obojí se okamžitě zařadilo na seznam mých oblíbených věcí!

Košily s mašlí a boty jsem pořídila na mém nejmilovanějším eshopu s oblečením SHEIN

Květiny vykouzlí každé ženě na tváři úsměv. Takže není divu, že potěšily i mě.

Kabelky Esoria  se vyrábějí v České republice! Ráda podporuji lokální značky a k tomu jsem si je okamžitě zamilovala – a vy?:)

Foto credit Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *