PROMĚNĚNÁ PRAHA
Leden 30, 2018
INTERNATIONAL PIECE
Únor 4, 2018
Zobrazit vše

FRU FRU

Tuhle jsem stála na zastávce celá rozdychtěná i opožděná a netrpělivě vyhlížela tramvaj, která mě měla přiblížit místu, kde na mě čekal jeden nešťastník už dobrých deset minut.  Snažím se! Opravdu hodně, abych měla svou zásadu akademické čtvrt hodinky neporušila. Občas se to zvrtne i na dvacet (a více) minut.  Mezi tím přešlapováním jsem zaslechla povědomý, avšak za těch pár měsíců pozapomenutý zvuk. Řvali ptáci. Prostě si to pískali a mě se rázem po těle rozlilo teplo a klid. Nespěchala jsem už. Zírala jsem do šedého nebe a dojímala se zas a znova. Přichází jaro! Cítím to. 

Není tedy divu, že druhý den jsem v Lindexu sáhla po barvách, které mi i koncem ledna jaro alespoň trochu evokují. „Fru fru“ model, který se mi podařilo (sama nevím jak) sladit do červeno oranžové barvy je něco pro fashion fetishisty! Volné kaltoty a boty jsou semišové, vroubkované tílko s  vysokým nákrčníkem je zase přiléhavé a příjemné na těle. Černé kabelky bych si nebýt jejích koženkových skladů ani nevšimla. Pro tento detail jí ale zbožňuji!

Barevný šátek, kabelka, červené kalhoty, tílko i korálkový náhrdelník vše Lindex

¨

Semišové boty se zlatou přezkou jsou z poslední kolekce značky Hogl

Nicméně při focení bylo asi 8°C, takže ani celá paleta barev, kterou jsem si na sebe navlékla mě nezahřála. Byla jsem tedy ráda, že jsem byla pár skoků od domova, kde jsem si uvařila čaj a zachumlala se do deky na pohodlném křesle… Hold si na to skutečné jaro, alespoň dle kalendáře, budeme muset ještě měsíc a půl počkat!

Foto credit: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *