TRHLINA
Leden 27, 2017
LOUČENÍ
Únor 22, 2017
Zobrazit vše

HOKUS POKUS

Velká Amerika = velké nákupy. Výhodné nákupy… nejlepší nákupy! A to neplatí pouze v případě oblečení, ale i spoustu jiných věcí jako například kosmetice. Do cesty mi vstoupilo několik zajímavých a neznámých produktů, které jsem se rozhodla i přes riziko své přecitlivělé pokožky vyzkoušet a došla jsem k závěru, že jsem udělala velmi dobře! Objevila jsem další super zázraky, které mi tak jednou týdně zpříjemní chvilku a já si tak zase na další týden můžu připadat svěží a krásná. 🙂 Prozradím vám, že valná většina je z obchůdku s názvem Ricky’s, což je ráj pro milovníky nevšedních a neobjevených značek, se kterými se judit rozhodně nebudete a kde najdete od dekorativní kosmetiky, pánské sekce včetně barber produktů po různé kuriozitky jako např. několikadenní tetování či fixky na fleky. Abych ale Ricky’s bublinu nenafukovala příliš, naleznete zde také běžné výrobky jako šampóny, masky na vlasy, laky na nehty atak. Návštěvu plánujte minimálně na hodinu, protože některé prodejny jsou velmi rozlehlé a než se zorientujete ve všech lahvičkách, neznámých grafikách a objevených vychytávkách, zabere to trochu času. Ještě bych dodala, že zde převládá bio a organická kosmetika, což je sázka na jistotu pro každého, kdo se rozhodne dělat hokusy pokusy jako já.

Jednorázová papírová maska na obličej z bílé růže je produkt od japonské značky „Pure Smile„, kterou jsem nějakou záhadou objevila až nyní a to jsem na svobodném kontinentu již po sedmé. Zkrátka všechno chce svůj čas! Říká se, že japonci jsou napřed nejenom co se technologií týče a musím potvrdit, že jejich kosmetické skvosty jsou skutečně něco! Cenově dostupná kosmetická značka nijak nestrádá a je srovnatelná z cenově mnohem dražšími kosmetickými korporacemi. Příjemná parfemace, maska doslova plavala v roztoku, který jsem ještě využila na krk a dekolt a po cca 30minutách, kdy se obsah vstřebal, jsem měla pleť prozářenou a hydratovanou. Po této zkušenosti jsem šla na jistotu a přibrala jsem další kousky – tentokrát červené víno a šnečí sliz. O zábavu/obličej mám postaráno!

Masku na vlasy, obličej nohy, ruce, ba i celé tělo jsem už v životě zkoušela – ale na rty, to tedy ještě skutečně ne! Pokud trpíte na popraskané a suché rty, tak vřele doporučuji! Kor v tomto suchém, vlezlém počasí, kdy naše tělo potřebuje péči o to více. Po 15 minutách budou vaše rty hebké, vláčné a hydratované. Prostě k zulíbání – a to přeci chce každá z nás!

Papírové štítky, které nás zbavují nevzhledných černých teček na nose, už máme vyzkoušené dávno. Ne vždy a účině pomohly vyřešit tento nevzhledný a citlivý  problém. Tentokrát mě ale zaujalo toto trio combo, které slibovalo lepší a efektivnější výsledek! První fáze otevře póry, druhá jich má zbavovat a třetí stáhnout. Zajímavé je, že jsem na sobě necítila nijak výraznou změnu až do druhého dne, kdy jsem sama sebe spatřila na denním světle a uznala, že to skutečně zafungovalo! Můžu tedy s klidným svědomím doporučit.

Tyhle dvě malé, nenápadné tubičky jsou raw univerzální olejíčky na tělo, pleť i vlasy! Po náročnějším období, kdy mé háro dostalo zabrat každodenními kreacemi v divadle jsem cítila, že bych potřebovala hydrataci a pořádnou vitamínovou bombu. Když jsem tedy byla na nákupu a osud mi přihrál do cesty tyhle zázraky, nemohla jsem jinak, než odolat. Aplikuju všude a potvrdilo se mi jediné: Lít na sebe jakýkoliv olej v jakékoliv množství!

Poslední věc, kterou bych vám ráda představila je již zmiňovaná fixka na fleky. Když jsem ji poprvé zahlédla, musela jsem si u prodavače ověřit, zda skutečně umím dobře anglicky, protože se mi to zdálo jako poslední věc, která k mému dokonalému životu šminkovnici (dobře tak tedy výbavě za dokonalostí) schází! Už žádné obavy z červeného vína nebo kávy, NO NENÍ TO SEN? Vyzkoušela jsem ji hned na fleku od kafe, který byl už staršího ražení a pračka mu v žádném případě nepomohla a bohužel výsledek nebyl úplně dokonalý. Doufám, že  u čerstvých případů nezklame – budu vás informovat! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *