PARFÉM S EMOCÍ
Duben 25, 2015
SKLÁDÁM SI SVŮJ PŘÍBĚH
Duben 26, 2015
Zobrazit vše

JAK JSEM POZNALA MODISTKU

Minulý týden jsme si daly s holkama sraz na Petříně, abysme se po nekonečné době viděly, popovídaly a jarně se naladily. Takováhle příležitost se musí chytnout za pačesy a tak jsem své kamarádky krásně oblékla, nechala je nalíčit i vyfotit! Ano – náš sraz byl sice trošku netradiční, ale i tak se my dívky bavíme. Nemusím snad ani dodávat, jak moc jsme si to užily! 

Snímek obrazovky 2015-04-25 v 17_Fotor_Collage

 

 

V hlavních rolích představuji…

 

 

Angelinu – má velmi dobrá kamarádka, fotografka, umělkyně každým coulem a neobvykle esteticky nadaný člověk, který se řídí svým citem a vkusem.

Marii – má nejlepší kamarádka, herečka, nejkrásnější blondýna, kterou znám, křehká bytost s obrovským srdcem a osobitým pohledem.

(Nikol) – pro toto odpoledne stylistka, organizátorka, produkční a modelka… a samozřejmě kamarádka všech.

Annu –  Studentka bohemistiky. Kamarádka Angeliny i moje, marketingová královna a vždy usměvavý člověk.

 

 

Snímek obrazovky 2015-04-25 v 17.19.09

 

 

 

 

Kdo stál před objektivem už víte, ale neméně důležitá část je i za ním. Líčila a česala neskutečná vizážistka, která má v rukávu vždy několik vychytávek a triků – Linda Chudomelová a celé to zachytilo oko fotografa Dannyho Worma. Asistovala mu a vše hlídala autorka klobouků – Michaela Olehlová, která tvoří pod značkou MiOl. S termínem modistka jsem se setkala poprvé zhruba před měsícem, kdy jsem Míšu poznala. Jsem jí vděčná za to, že mě ponaučila a seznámila s tímto řemeslem, které mi bylo doposud neznámo. Když už nosím klobouky za všech okolností a všude – bylo na čase.

 

 

A naše přehlídka klobouků může začít!

 

ANGEE

 

 

Protože Angelinu znám dobře a vím, že se nejraději halí do černé barvy, zvolila jsem pro tentokrát úplný opak jejího stylu! Barevný outfit, vzorované šaty a retro sukni s halenkou se zdobeným límečkem. Myslím si, že zcela odlišný styl Angelinu samotnou mile překvapil a podtrh její přirozenou krásu i osobnost!

 

MARU

 

 

Maruška je křehké, typicky ženské stvoření. Její široký úsměv a hluboký modrý pohled ve vás vzbudí dojem prvorepublikové divy. I proto jsem si pro ni připravila oblečení v elegantním stylu. Křiklavě červená barva blondýnkám skvěle padne a přiléhavá sukně zvýrazní ženské křivky!

 

NK

 

 

Nejraději kombinuji elegantní styl s dívčím romantickým. Takže pokud jsem se snažila stylingem vystihnout povahu mých kamarádek a jejich osobnost, nemohla jsem si odpustit mou klasickou vzorovanou kombinaci a pastelové barvy o kterých si myslím, že mi sednou ze všeho nejvíce.

 

 

ANNA

 

 

Exotické krásy a nátury není nikdy dost! Jak jsem už zmiňovala, Anička je veselý tvor, kterému za jakékoliv okolnosti vytvoří na tváři úsměv. I proto jsem se rozhodla Anny náturu podpořit veselými barvami a vzory, o kterých si myslím, že k ní bezvadně sedí.

 

 

Celý lookbook ke shlédnutí zde. Za zapůjčení oblečení děkuji značce Mohito, šperky jsou od Trollbeads.

 

 

A JAK SE VÁM NÁŠ LOOKBOOK LÍBÍ? TĚŠÍM SE NA VÁŠ NÁZOR!

 

 

 

Foto credit: Danny Worm

MUAH: Linda Chudomelová

Asistent: Michaela Olehlová/MiOl

Styling: Nikol Kouklová

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *