JSEM INLINE
Červenec 13, 2016
DĚJE SE NĚCO?
Červenec 25, 2016
Zobrazit vše

JAK SE ZE MĚ STALA PIN-UPKA

Kdo by se jednou za život nechtěl převtělit do sexy pin-upky? Jednoho krásného dne jsem takovou možnost dostala ve spojitosti s nafocením kampaně pro PAGE  Underwear, což je spodní prádlo z antibakteriální bio balvny, které ručně šije šikovná Bára, která mě na osobní schůzce absolutně zaplavila pozitivní energií i filozofií její značky. Osobní příběh o tom, jak to celé vzniklo si mě získal a i proto jsem na nabídku stát se tváří nové kolekce, která je plná barev a květin, kývla! Barbora vycházela ze svého dlouhodobého průzkumu žen, které se neustále potýkaly s problémy spojenými s ženskými záležitostmi, včetně jí samotné. Začala si zjišťovat co, jak a proč funguje a rozhodla se problém vyřešit po svém – šít spodní prádlo na míru z kvalitních materiálů! A tak jsme se jednoho slunečného odpoledne sešli v pražském ateliéru v Nuslích, aby mohl tento editorial vzniknout. Sice jsem si v prvních minutách připadala velmi nepatřičně, protože pózování ve spodním prádle pro mě úplně není na každodenním pořádku, ale nakonec jsem sebrala odvahu, zahodila veškerý stud a ponořila se do své nové role pin-up girl naplno. Za hledáčkem fotoaparátu tentokrát stál muž (Barbory muž) David Severin. A celá tato produkce rodinného podniku dopadla? To už posuďte po shlédnutí fotografií sami!

ljgf

hhh

PAGE Underwear je česká značka luxusního spodního prádla, která spojuje sexy vzhled a pohodlí. Specializuje se na šití na míru, takže i když neodpovídáte standadním konfekčním velikostem, prádlo vám bude vždy svěle sedět! V nabídce jsou příjemně padnoucí střihy podprsenek bez kostic, které jsou mnohem zdravější pro jejich nositelky, všetně push-up verze. Dále zde naleznete moho osvědčených střihů pro kojicí maminky, což ne každá značka nabízí. Spodní prádlo je vyráběno z materiálů té nejvyšší kvality. Hlavním materiálem je nebarvená Bio bavlna, která je ručně sbírána a během sklizně ani následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Dále je zpracovávána bavlnu s certifikací Eko-Tex 1 a dalším sůležitým materiálem je Bio bambus či divoký bambus. Ten je přírodně antiseptický a má výborné savé vlastnosti. Při pěstování Bio bavlny či Bio bambusu nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Na dotek jsou tyto materiály velice příjemné, vhodné pro alergiky a šetrné k životnímu prostředí.

lkb

lllll

Ačkoliv své proporce neshledávám za ideální, tudíž se v žádném případě nemůžu nepovat za modelku a už rozhodně ne tu bikinovou, tak jsem po shlédnutí fotografií byla na sebe docela pyšná – stálo to za to! Myslím si, že rize americký úsměv a atmosféra 50.tých let se podařila poměrně nelacině vystihnout. Po pár chvilkách se mi už ani nezdálo, že stojím obnažena ve spodním prádle a mezi lidmi ještě k tomu, ale spíše zahalena do příjemných materiálů, které se v danou chvíli daly považovat za plavky. Díky tomu, že Barbora ušila tyto věci na míru, tak mě minul nepříjemný pocit zařezávání nebo lezení špekáčků na problematických partiích. A tak jsem odcházela spokojena i s nemodelkovskýma mírama a sama se sebou – a o to nakonec ve výsledku jde! Děkuji za krásné odpoledne, fotografie a zkušenost!

lnvg

Foto credit: David Severin

MUAH: Petra Soukupová

Production: Barbora Severin

Model: Nikol Kouklová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *