JAK VYPADÁTE, KDYŽ NAPÍŠETE 150.ČLÁNEK?
Říjen 27, 2015
SOB.OTA
Říjen 31, 2015
Zobrazit vše

BB: BLOGERSKÝ BRUNCH

dfghj

12180220_10208091640592905_671314118_n

Občas se čas a energie sejdou v té nejlepší kontalaci a vznikne něco neskutečně inspirativního, příjemného a obohacujícho, jako bylo právě toto dopoledne v Lancome Beauty Institutu v Praze. A tak mi nedá se nepodělit o pocity, poznatky a radosti, kterých se mi zde dostalo! Málo kdy píši o jakémkoliv eventu s takovou chutí nebo nadšením a k tomu ještě s úsměvem na tváři! A to je dobré znamení. Pozitivní aura okolo Lucie Hruškové Gibodové je totiž lehce nakažlivá a já bych ji alespoň z malé části ráda přenesla i na vás. A jak se to seběhlo? Jak jsem vás již informovala před pár dny, zúčastnila jsem se charitativní akce Čaj o páté, kde jsme na sebe, už asi po šedesáté s Lucií narazily. Patří totiž k jedné z nejlepších vizážistek v ČR a není proto divu, že líčí všechny a všechno, co se seběhne. Kdo hold umí… A tak jsem o pár dnů později, v poměrně brzkých hodinách (alespoň tedy pro mě) byla pozvaná společně ještě s pár dalšíma blogerkama na brunch, který pořádala již zmiňovaná, ale ne stále náležitě představená – hlavní make up artistka Lancomu Lucie (představme si velkolepou fanfáru)! Pohostila nás kafíčkem a dobrotami od Bakeshopu a obohatila nás o beauty tipy, triky i zajímavosti – věděli jste, že všechny výrobky Lancome obsahují extrakt z růže (Ano, správně! Právě proto jí má tato kosmetická značka i v logu:)? Tak to by bylo na úvod…

12179597_1656395691288454_1129001795_n_Fotor_Fotor

PARF

Po vypití dvou kafí jsem začala vnímat. Rozkoukala jsem se okolo sebe a viděla asi šest dokonale nalíčených i oblečených blogerek (vypadalo to, jako by se právě chystaly na páteční tour de bar) s barevnými, upovídanými pusinkami. Já se svou „přírodní krásou“ nikoho příliš na Instagramové selfíčka neoslňovala a tak jsem se raději zaposlouchala do celkem zajímavé přednášky dokonalé a krásné Lucie o tom, jak aplikovat tvářenku, jak si vystínovat kontury, jak si správně a nejjednodušeji nalíčit kouřové oči, byla jsem dokonce poučena o úhlech obličeje, které není dobré přetahovat. Lucie povídala a mluvila a já její dovednost ocenila tím, že jsem jí nabídla, že bychom pro mé čtenáře mohly natočit tutorial, protože já vám vše tak, jako ona nemám nejmenší šanci vylíčit. Jsem více než ráda, že souhlasila, protože to, jak mluví a popisuje své fantaskní panďuláky, jaký slovník a obraty používá, to zkrátka musíte slyšet a především vidět na vlastní oči! Návštěva pokračovala kruhovitým pravidlem a vyčerpávajícím představením veškerých produktů Lancome s více než osobitým popisem a funkčností všech novinek, bestsellerů, řasenek, stínů, make upů, korektorů, rozjasňovačů, sér, bází, tvářenek, laků na nehty, krémů, vůní (které jsou obzvláště vydařené, kor ten nejnovější, který byl představen v letošním roce – věnujte pozornost!). Když jsme celý institut obešly kolem dokola, uvědomila jsem si, že líčení a kosmetika je vpodstatě taková alchymie a kouzla, kterými se snažíme ošálit a obalamutit muže. Držíme při sobě, doporučujeme si produkty, ochotně si půjčujeme řasenku a pudr na záchodě a empaticky vzdycháme nad tím, že se té druhé vyrašil pupínek jako na potvoru přímo uprostřed čela! Okamžitě podáváme zázračný kelímek s tím, že po aplikaci do 24hodin ten nežid zmizí a jako stvrzení svého záchodového přátelství se potvrdíme na Facebooku. Nicméně – naše kamarádská exkurze pokračovala volnou zábavou – dostaly jsme prostor k tomu, aby jsme uplatnily, co jsme se na této návštěvě naučily!

> 3-2-1 <

DOSTALY SE NÁM DO RUKY ŠMINKY…

ertzk

Zde důkaz, jak sama na sobě zkouším trik dobře nalíčených zdravíček. Vše bude ke shlédnutí v připravovaném tutorialu, který bude na blogu už v listopadu! 

12180106_10208091637592830_2115838425_n_Fotor_Collage

Zamilovala jsem se na první pohled i omak do praktického štětečku na obočí – na jedné straně tvrdší štětiny, se kterými aplikujete barvu/stín a z druhé kartáček na pročesání obočí a docílení přirozeného looku! Nedopadlo to jinak, než že jsem bez něj neopustila prostory prodejnu. Pořídit si jej můžete za 560,-Kč – doživotní investice!

HHNB

Paletka stínů pro analfabety vás naučí, jak docílit kouřovek – tedy kočičích očí! V připravovaném tutorialu vám prozradím nejjednodušší tahy a triky, zvládne to skutečně každý – to vám slibuji! S revoluční řasenkou Grandiose s patentovanou rukojetí usnadňující nanášení řasenky zase docílíte maximálního „otevření“ oka a dlouhých mrkaček!

A VÝSLEDEK?

ZMĚNA

Zde důkaz (tvrdá realita), co veškerá malovátka dokáží způsobit – absolutně přetvoří člověka v někoho jiného! Nechtěla jsem psát krásnějšího, protože by to vyznělo moc narcisticky, ale faktem je, že se mi po ulici chodilo tak nějak sebevědoměji. 🙂 Byla jsem na sebe celkem pyšná, že tohle zvládly mé ruce po náležitém „proškolení“ zcela sami a dokonce mě pochválila i sama paní mistryně! Zkrátka – vydařený den! Vyčištěná hlava, spoustu nových, po růžích voňavých věcí doma a vyluxovanější konto, myšleno ve srandě… Když si člověk totiž spočítá vloženou investici, dojde k závěru, že tyto výrobky vydrží i několik let v horším případě několik měsíců, vypadají tak nějak lépe (nikoliv oranžový make up, ne drolící se řasenka nebo pandí kruhy od sypajícíh se stínů) a nevysušují, neničí nebo nezpůsobí nějaké nechtěné akce i reakce. A to se vyplatí!

Foto: Sony Xperia Z5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *