PŘÍBĚH
Únor 28, 2019
KVÍTÍ
Duben 14, 2019
Zobrazit vše

JARNÍ VÍTR

Jaro se přihlásilo o slovo a i to byl důvod, abychom se sešly s vizážistkou Erikou Příhodovou a fotografkou Pavlínou Holasovou, aby vznikly tyto snímky, které doplňují můj první jarní článek!

Před časem jsem si zrovna říkala, že by bylo fajn se setkat s novými tvářemi a poznat zase jiný rukopis a hle! I myšlenky jsou občas vyslyšeny a tak jsem zanedlouho seděla v ateliéru na letné, nechala se krášlit a přitom si povídala s dvěma fajn babama, které jsou navíc talentované k tomu. Vznikla série celkem příjemných obrázků, nemyslíte?

A když jsme u těch novinek, ráda bych vám poodhalila, co mě zaměstnávalo poslední dny, co připravuji na blog i v oblasti módy.

Březen se nesl v duchu takového malého návratu na divadelní prkna, jelikož všichni mý kolegové se v únoru rozhodli odjet ohřát do teplých krajin, takže jsem měla menší divadelní pauzu. I tu jsem využila ku prospěchu věci a pustila se do organizace II.ročníku BUSKINGU PRO SLUNCE, který má za cíl podpořit pouliční umění a Nadaci Slunce zároveň. Zapiště si do diářů datum 10.června, protože ten den se bude hrát a tančit na Jungmannově náměstí, kde se můžete těšit na hudební program v rámci kterého vystoupí celá řada známých osobností z hudební a herecké branže.

Také jsem se rozhodla obnovit rubriku HOST a předdomluvila jsem pár ženských osobností, které se mají rozhodně o co podělit v oblastech organické kosmetiky, módy, mateřství, influencerství anebo faktem, jak vás okolí (ne)vnímá, když se věnujete vícero oborům naráz. Jaro se zkrátka ponese v duchu „Woman power“!

V posledních dnech mě také poměrně dosti zaměstnávala příprava a domluva s teamem lidí, který mě oslovil s fakt ulítlým nápadem! Nebudu vás napínat – řeším pilotí díl pořadu o módě, kterým bych měla provázet a také se trošku vyjadřovat k trendům dnešní doby. Točit budu každým dnem a to pro internetovou televizi Stream! Tak mi při mém pokusu držte palce, třeba se brzy setkáme u počítačových obrazovek.:)

Tak i vám přeji krásné jarní dny se vstupem do nových projektů, výzev a plnění si snů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *