OBJEVY PRVNÍHO MĚSÍCE
Duben 29, 2015
LÉNA BRAUNER: JSEM ZAJÍMAVÁ I BEZ LIŠKY SIBIŘSKÉ!
Květen 2, 2015
Zobrazit vše

KAM MĚ BAVÍ CHODIT NA ČUMENDU

Jsou to už dva roky, co jsem zabředla do tohoto krásného světa „cizích kamarádek“, se kterými si popovídám o tom jak to jde, kde se co děje, co tam bylo úžasné, kam stojí za to se vypravit a kde mají ty největší slevy a úžasné vychytávky. Jsme vpodstatě taková komunitka šílenců okolo módy, kosmetiky, společenských událostí a zajímavostí, které posléze předáváme dalším holkám, kterým šetříme čas, energii i peníze.  Dalo by se říci, že jsme v organizaci neziskové společnosti ve funkci dobrovolnice v oblasti společenského života. Když už se nazývám blogerkou, sluší se, abych nejenom bezhlavě likovala fotky (které jsou leckdy lepší než ty v magazínech) svých kolegyň na všemožných sociálních sítích, ale abych je podpořila svou nepatrnou návštěvností – a to nejlépe pokaždé, když zveřejní další post! Blogů je v České republice 180?!, ale dnes vám prozradím, které z „deníčků“ mě baví sledovat nejvíce a proč 

>>>Čtěte dál <<<

UUZ

 

 

10968407_611173098984849_4672123949194875984_n

 

 

 

Ženy a muži jsou rozdílný. Jsou z jiných planet. Mají jiné chutě, nátury, názory i pohledy na věc. A právě tím se vyhraňuje  tento blog, který píše nemilenecká dvojka, která spolu opravdu nespí – M&M (Michell s Milošem). Najdete zde tedy názory na mety ve vztahu, žádost o ruku, dospělost nebo sportování.

 

 

 

 

1466319_780832005297401_2105796633766704865_n

 

 

Stylové sesterské duo potkávám snad na všech důležitých akcích, kde správné fashion blogerky nesmějí chybět! Tyhle holky fakt umí, což už dokazuje jenom fakt, že blogují přibližně deset let! Patří tedy mezi naše nejúspěšnější a „nejstarší v oboru“ a já si myslím, že se od nich máme stále co učit – jejich fanynkovská základna čítá desítky tisíc příznivců jak jejich fotek, článků, tak i videí.

 

 

 

 

Snímek obrazovky 2015-04-30 v 17.50.45

 

 

Roztomilá kudrnatá blogerka Sandra bude v květnu blogovat už pátým rokem! Velice vtipným a osobitým způsobem píše o všem možném. Většinou komentuje své cesty okolo světa, fotí jídlo, sem tam napíše o módě a radostech ze života třiadvacetileté holky, která studuje Arts Management. Já jí žeru, nevím jak teda vy?!

 

 

 

 

Snímek obrazovky 2015-04-30 v 15.50.54

 

 

 

 

Přezdívaná také jako Česká Lady Gaga, kvůli jejímu netradičnímu stylu. Nechybí snad na jediné módní události a na její outfity se lidé těší – včetně mě. InaT. zatím nikdy nezklamala a uchvátila všechny přítomné např. krajkovanou maskou králíčka nebo naposledy revolučním kabátem od návrhářky Markéty Martíškové. No, tak jsem zvědavá, s čím přijde příště…

 

 

 

 

11081158_626016414209974_5308613252865489997_n

 

 

Láska k módě spojuje Michaelu a Lukáše, kteří se učí orientovat v módní sféře a vyvrací tak třeba zajeté mýty teprve tři měsíce, ale zato ve velkém stylu! Konečně je místo, kam mohou zabloudit i kluci a nechat se inspirovat jak se stylově oháknout – zaplaťpánbůh někdo učí naše muže oblékat! Velice vážně přemýšlím o tom, že narafičím na svého kluka v posteli nenápadně otevřený iPad právě na jejich stránce. Třeba by odhodil stud a nebál se vzít si na večírek toho dřevěného motýlka, na kterého se práší v poličce už dva roky. 🙂

 

 

 

9807_870142633042631_6171627488568668971_n

 

 

 

Herečka jako já, blogerka jako já a zrzka jako já… to nejde jinak, než komentovat slovy: Zrzky sobě! Její blog se zaměřuje na herecký život, který vtipným způsobem glosuje a poodhaluje herecké taje „obyčejnému“ zbytku světa. Její články Spí herečky s režiséry?, Pět míst, kde je trapné přiznat, že jste herečka nebo Šest věcí, které my herečky děláme, ačkoliv vám to nikdy nepřiznáme –  jsou v tuto chvíli, kdy Marie získala cenu Magnesie literapovinná četba!

 

 

 

 

SLEDUJETE NĚJAKÝ Z TĚCHTO BLOGŮ NEBO MÁTE NĚJAKÝJINÝ, NA KTERÝ NEDÁTE DOPUSTIT?

5 Comments

 1. Nikol napsal:

  Skvělý článek, miluji tyhle „tipovací“ posty :). Z blogů, které jsi zmínila sleduji jen holky z A Cup Of Style, ale určitě se podívám na všechny, nejvíc mě zaujal AJ LAF FEŠN. Jinak pravidelně sleduji Ejvi Freedom, Pavlínu Jágrovou, Cheese and salami, Love Fashion, BK Blog, The Nattines nebo The salad by Leni.

  • Nikol Kouklová napsal:

   Nikol zdraví Nikol! Děkuji za pozitivní ohlas ohledně tématiky postů – snažím se, aby můj blog byl pestrý v tipech jak na kosmetiku nebo nákupy oblečení – tak i v té lifestylové sféře – kam zajít, kde se co děje nebo zajímavé adresy! Pokud mě budou doplňovat mý čtenáři – tak jedině dobře. Ráda si nechám poradit.
   Nikol děkuji i za tvé tipy – Pavlínu Jágrovou samozřejmě také znám, The Nattines (objev roku 2014) též… tak snad Ti zbyde občas čas i na návštěvu Femme Armeria! 🙂

 2. Michaelglof napsal:

  Nicely put, Appreciate it!
  This is very fascinating, You are an overly skilled blogger. I’ve joined your rss feed and look forward to searching for more of your fantastic post.
  http://www.cialispharmaciefr24.com/

 3. Ethancrego napsal:

  hOur company offers a wide variety of non prescription products. Look at our health contributing portal in case you want to feel better. http://3b4u.realrx4u.com/es/donde-comprar-bio-cbd-hanfprodukte-49567.html Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Look at our health portal in case you want to to improve your health with a help generic supplements. http://i53s.realrx4u.com/es/comprar-cbd-hanfprodukte-farmacity-93084.html Our company offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health website in case you want to look healthier with a help of generic supplements. http://r6.realrx4u.com/en/where-to-buy-cbd-hanfprodukte-from-india-7916.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Look at our health website in case you want to to improve your health with a help of general health products. http://5y.realrx4u.com/it/comprare-cbd-hanfprodukte-opinioni-97203.html Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health site in case you want to feel better. http://v08p.realrx4u.com/sv/bestaella-cbd-hanfprodukte-sponteneous-43369.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health portal in case you want to look better with a help of general health products. http://c5.realrx4u.com/da/billig-cbd-hamp-produkter-yp-pages-43661.html
  Our company offers safe pills. Visit our health contributing portal in case you want to look better. http://m19t.realrx4u.com/nl/bestelling-cbd-hanfprodukte-ephedrine-62563.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health site in case you want to strengthen your health with a help generic supplements. http://2zp.realrx4u.com/en/buy-online-cbd-hanfprodukte-tablet-42814.html Our company offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health site. http://4ex.realrx4u.com/sv/bestaella-cbd-hanfprodukte-quickly-59885.html Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health site in case you want to to feel healthier with a help health products. http://n5.realrx4u.com/en/where-i-can-buy-cbd-hanfprodukte-in-toronto-22440.html Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health portal in case you want to to feel healthier.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *