STYLOVÁ
Duben 14, 2019
BUĎTE LOKÁLNÍ S LAHO
Duben 26, 2020
Zobrazit vše

LAHO(DNÁ)

Je tu zase začátek školního roku! S úderem prvního dne ve školních lavicích na každého z nás padla špetka deprese z nadcházejících „nekonečných měsíců povinností“ i z přicházejícíc zimy. Padla rosa i mlha zároveň a všichni vytáhli podzimní svršky. Jen já si vykračovala v letní horečce s naivitou, že léto přeci končí až za dvacetjedna dnů.

Nebaví mě podprahová reklama a firmy vnucující se placenými příspěvky na sociálních sítích. V tom ta síla nebo kouzlo opravdu není.

A tak se vždy hodí vytáhnout LAHOdné košilové šaty od Jany Hodanové, která svým uměm i výběrem kvalitních látek a samozřejmě propracovaností do těch nejmenších detailů nikdy není přešlapem. Cítím se pohodlně a vím, že modely jsou slušivé a nevšední. A o to jde!

Musím říci, že mě baví čím dál tím více spolupracovat s lidmi, kteří na nás za každou cenu nevykukují z bannerů nebo placených příspěvků, ale vsází na to, že jsou prostě zábavní a dobří, takže si k nim spousta zákazníků najde cestu sama. Nejednou jsem byla právě tou figurantkou já sama, kdy jsem vyšla čirou náhodou v několika modelech v jednom týdnu a kolegyně v herecké šatně se mě ptaly: „Jé to je hezká halenka/šaty/sukně, odkud že to máš?“ Když jim člověk potřetí odpoví LAHO, tak se vsaďte, že pár návštěv, né-li nákupů, už Jana přes svůj web měla. 🙂

Foto: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *