(VY)HLÁŠENÍ
Září 18, 2016
PODZIM ZAČAL
Říjen 1, 2016
Zobrazit vše

LETNÍ MÁMENÍ

Je smutným faktem, že léto před maličkou chvilkou skončilo. Před sebou máme pár hezkých babích dnů, které provoní zbarvené spadané listí a očekáváme (asi tak na půl roku) vlezlou zimu, mlhu a tmu. Pojďme na okamžik zastavit čas a připomenout si uplynulé léto, které mě osobně splnilo všechna očekávání. Můj dnešní outfit jsem nedávno nafotila při setkání s kamarádkou a fotografkou v jedné osobě – Angelinou Nga Le. Pokud se my dvě dáme dohromady, tak můžete vsadit krk na to, že vznikne něco unikátního. Focení probíhá v duchu probrání všech dívčích témat, problémů, zážitků i názorů a sem tam i něco vyfotíme. Vlastně jsem nezažila více spontánní, uvolněnou a efektivní spolupráci a za to Angelině z celého srdce děkuji! Výsledek už musíte posoudit sami. Tentokrát jsme fotily v krásné pasáži Adria v centru Prahy a můj model byl obyčejně neobyčejný díky detailům jednotlivých kousků. Třásně na vzorované sukni, zlatého kování na balerínkách i vrstvení na halence. 

29657911902_588e77ac4a_z

Balerínky Melissa/Beltissimo, halenka Attrattivo, sukně Shaneen boutique, brýle, šátek Lindex, prsten Mango, náramky vintage, psaníčko La Mode de Boheme

29657915612_6f1198dbdd_k

Co pro mě vlastně léto znamená? Zamyslela jsem se nad takto jednoduchou otázkou a nějakou dobu hledala slova, formulace a pocit, který mi bude v nastávajících měsících chybět. Je to uvolněnost, čas na průzkum všeho, co jsem ještě neobjevila, nové chutě, vůně, mravy i destinace. Léto jsou také chvíle strávené ve společnosti mých nejbližších a přijímání výzev – menších, větších, bláznivých i střeštěných. Po absolvování těchto všech bodů se nedivte, že jsem přepadlá melancholií a těžce se loučím… Ale co na plat! Vyrážím vstříc novým všedním zážitkům a raduji se z prkotin a maličkostí. Třeba že je dnes hezké počasí nebo jsem se dobře najedla. Hezký zbytek víkendu i vám!

hj

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *