DEKTEKTIVKA V PREZIDENTSKÉM APARTMÁ
Duben 13, 2015
BAREVNÝ SVĚT
Duben 15, 2015
Zobrazit vše

MÍSTO, KDE PRAHA OŽÍVÁ!

Snímek obrazovky 2015-04-14 v 10.35.18

 

Často se mi stává, že mě na ulici zastaví cizinci a ptají se na: „Do you know where is some cool place – club or restaurant close from here“? Někdy nabídnu pár prvních jmen, která se mi zrovna v tu chvíli vybaví, ale když se rozloučím a ujdu pár kroků dojde mi, že tedy nevím, zda jsem Matičce Praze prokázala tu nejlepší prezentaci.

 

Snímek obrazovky 2015-04-14 v 10.34.41

 

Některé části hlavního města – konkrétně Holešovice, Žižkov, ale i na Letná se rychle rozvíjejí a vznikají na nich zajímavé  projekty a prostory. Město se probouzí a ožívá, takže i rodilý Pražák, který si myslí, že se dokonale orientuje, může být mile překvapen! Ráda objevuji zákoutí, zapadlé kavárničky a podniky, které jsou něčím vyjímečné a konečně jsem natrefila na něco, co můžu doporučit i náhodným kolem jdoucím s pocitem, že si vyberou „to své“.  Web Prague-up, který založila fotografka Eva Šafránková to nabízí přehledně a ještě v obrazech!

 

Snímek obrazovky 2015-04-14 v 11.02.25

 

 

Dokumentace netradičních míst s osobitou atmosférou začala Eva fotit z radosti. Momentálně se k ní připojují další nadšenci, kteří přispívají rozhovory, mapují kdy a kde se co děje a píší blog s tím, jak se Praha pořád víc a víc probouzí k životu. Můžete se také přihlásit k odběru Facebooku a mít tak přehled o každém novém příspěvku. Natrefila jsem na tuto stránku a musela jsem se prostě podělit s vámi – mými čtenáři o velkou radost z toho, že vím, kam mám zabloudit pokaždé, až nebudu vědět, kam zase jít na večeři nebo na rande se svým klukem!

 

 

 

A JAKÁ JSOU VAŠE OBLÍBENÁ MÍSTEČKA PO PRAZE? SVÉ TIPY PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ. DĚKUJI!

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *