ANETA KREJČÍKOVÁ: MOJE (NE)MOCNÁ LÁSKA K OBLEČENÍ

SANDRA KISIC: JSEM BLOGERKA.
Červen 10, 2015
LÉTO ZAČÍNÁ
Červen 19, 2015
Zobrazit vše

ANETA KREJČÍKOVÁ: MOJE (NE)MOCNÁ LÁSKA K OBLEČENÍ

Myslím, že vše to začalo už od mé nepaměti. Každý víkend, který jsme trávili na chatě, což byl opravdu každý, s maminkou jsme nelenily a sobotu co sobotu vstávali tak, abychom dorazili za 10 minut osm ráno do Berounského sekáče. Otevírali v 8.10. Tzn. destiminutové mrznutí ve frontě a konečně ráj hadrů. V onom ráji jsme strávily tak hodinku dvě, a potom se šlo nakupovat to méně podstatné, jako je chleba, šunka, mléko…

Ve čtrnácti jsem si začala vydělávat. To znamenalo, že jsem měla naprostou svobodu v rozvíjení svého stylu. Pohoda – džíny za dvojku, botičky za trojku, je to jasný… Měla bych zmínit, že co se týče hospodaření peněz, jsem naprosté, ale naprosté prase. Třeba dneska – jedu z natáčení a volám ségře, která začala brigádničit ve fresh bedýnkách, jestli se nemůžu stavit pro nějakou super fresh zeleninu. Držím totiž třetí den rostlinnou dietu. Bože já bych si tak dala flank steak! No nic, nakrájim si okurku.

 

 

db06e522a07b690eeaa15d6934daf31c

 

 

Tedy, volám ségře, která mi oznámila že se mám zastavit až tak za hodinku, páč maj teď v práci velkej frmol… Říkám si pohoda, zastavim se v Novým Smíchově, aspoň si nechám vyčistit šaty a kabát, který vozim v autě už tak druhý měsíc. Jak jsem vymyslela, tak jsem udělala. Potkala jsem spolužáka, který zrovna chvátal na promoci svého bratra. Celá akce v obchodním centru mi zabrala bezmála tak 10 minut, takže mi zbylo spoustu času. Né, že bych z toho byla vyloženě nadšená, protože to znamená juknout na nějaké nové šaty, potažmo utratit další peníze. Jako v tý čistírně jsem nechala 7kil. A jedeme dál!

První ochod, druhý obchod, YES, už to vypadá, že se obejdu bez ztráty penízků. Ale ne! Třetí obchod. Sportovní oblečení – před kasou se ocitám tak po půl hodině s náručí plnou skvělejch věcí ve slevě. Platím čtyřmístnou částku. A ne, nezačíná jedničkou. Bolí to. Ale ta mikina je prostě boží! A ty tepláky? Jako vůbec nevíš, že je máš na sobě. Pohodlí samo. Hlavně, je mi naprosto jedno, že jsou to věci určené na běhání, neboť se řadím mezi „antijoggisty“. K ségře do práce dorazim o třičtvtě hodiny pozdějš.

Jaké z toho plyne ponaučení? Ode mě rozhodně žádné…

 

Vaše

 

Aneta Krejčíková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *