TESTOSTERON
Červen 5, 2016
LETEM SVĚTEM
Červen 13, 2016
Zobrazit vše

NA DOPORUČENÍ

Dlouho jsem nevěnovala článek kráse, respektive produktům, které dělají mou osobu nejenom krásnější, ale se kterými začne i můj krásný každý den! V tomto článku se zaměřuji na zaručené a otestované produkty, do kterých rozhodně stojí za to investovat a vyzkoušet je. Upozorňuji, že se nejedná o marketingový tah nebo věšení bulíků na nos, ale o nadšený pohled holky, která s kosmetikou ještě před rokem neměla co k dočinění. 🙂

13382103_10209700876942808_528914853_n

S produkty Uriage a Equilibria  jsem se setkala zcela náhodou. Nebýt tohoto prostoru, asi bych na ně pravděpodobně ani nenarazila. Dostala jsem echo na vyzkoušení této ověřené dermatologické kosmetické značky skrz známé a jsem za to velice ráda. Díky blogu a mému svěřování s problematikou pleti, se kterou se mimochodem potýká většina zrzavých, jsem dostala k otestování odličovací vodu bez parfemace a parabenů a jemný čistící gel – obojí k zakoupení v lékárnách Dr.MaxDnes jsem si na tampónek nanesla poslední kapičky micelárky a s velkou lítostí se loučím…možná se brzy opět shledám! Skutečně doporučuji všem, kteří hledají něco šetrného a účiného. Ne vždy platí, že nové a neověřené musí být nutně špatné a nedostačující.

fghjk

Vztah a cestu ke značce LUSH jsem si nemusela hledat příliš dlouho. Občasná spolupráce nebo účast na pořádaných eventech (např. k tématu kožešinových farem) mě dostatečně přesvědčila. I proto se  jednou za čas vydám na nákup, při kterém doplním zásoby milovaných produktů. V barevném a voňavém krámku sahám většinou po koupelových bombách, ale také jiných vychytávkách s přírodními extrakty jako např. masce na ruce, čerstvé pleťové masce nebo šampuku (šampón v tuhém provedení). Opomenout nemůžu ani parfém Vanillary, který jsem si pořídila v jednom roce již podruhé. V útulném krámku jsem objevila spoustu oblíbenkyň a nutno podotknout, že si LUSH získal mé srdce i díky své filosofii a šetrnému přístupu k přírodě (recyklace, netestuje na zvířatech, ruční výroba, zpracovává se pouze z veganských surovin).

IMG_9334_Fotor_Fotor

Dnes vám představím mé tři nejoblíbenější produkty od Kiehl’s. Možná jsem vás v minulosti informovala o tom, že je testuji, ale tentokrát vám chci předat svůj zážitek i požitek z jejich dlouhodobějšího užívání. Začnu jílovým peelingem, který je určen pro každodenní použití. Konzistence tohoto produktu je příjemná a drobné formulky prokrví/masírují pleť. Parfemace je velmi nenápadná  a příjemná. Pro představu, jak dlouho tento produkt na regulaci rozšířených pórů a černých teček vydrží – používala jsem jej od loňského prosince do června, takže se investice 520kč skutečně vyplatila. Po ošetření jsem měla pocit, že má pleť je čistá, odborně ošetřená a vyživená. Dalším, neméně oblíbeným produktem je noční sérum Midnight Recovery – stačí nanést pipetou několik kapiček a rozetřít po celém obličeji, zbytk vetřete např. do konečků vlasů. Lehký bylinný olej vyživý vaši pleť a nezanechá ji mastnou (doporučuji nanést půl hodiny před tím, než jdete spát), tudíž ji příliš nezatěžuje. Poslední stálicí na mé poliče krásy je tělové máslo s nakažlivou vůní vanilky (upozorňuji, že na tomto produktu je vysoká závislost). Pěnová konzistence, nemastný efekt a příjemný pocit vás donutí sáhnout po tomto tělovém balzámu znovu a znovu!

hhhhh

TALIKA je francouzská kosmetika s velmi nevšedním přístupem i filosofií krásy a vnímání ženy vůbec. Poměrně nedávno jsem vás informovala o seanci, kterou jsem absolvovala společně s pár redaktorkama v The Senses. Kromě představení novinek letošní sezóny jsme si mohly i na vlastní kůži všechno vyzkoušet, což byl velmi dorý tah. Osobitý projev a zapálenost majitele mě získala natolik, že jsem se rozhodla otestovat novinku – sérum na řasy. Narozdíl od nejrůznějších společností máte jistotu, že v tomto galaktickém balení není nic, co by vašemu organismu uškodilo a zůstane vám tak radost z výsledku hustých, delších řas.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *