(NE)POHODA
Listopad 26, 2016
JE TO PRÁCE
Prosinec 2, 2016
Zobrazit vše

NEW YORKER

Byli jsme na Bedford Street. Už poněkolikáté. Je tam plno útulných restaurací, kde to strašně voní, cool barů, také irských hospod a taveren. A nemusím snad ani zmiňovat všechny ty obchůdky s vetešnictvím, vintage, pouliční stánky a „fancy“shopy plné designerských kousků, které miluji ze všeho nejvíce! Letěla jsem pouze s jedním kufrem a po pár týdnech ve městě, co nikdy nespí už pomalu vyhlížím další zavazadlo, do kterého vtěsnám vše, co jsem si tu pořídila. Nevím, čím to je, ale v NYC se prostě skvěle nakupuje… Oni to tu totiž narozdíl od našich zpruzelých prodavaček umí!  Načančají výlohy, zákazníkovi věnují  full servis né-li pomalu s kafem, k tomu připočítejte nějakou tu slevu a věřte, nevěřte – shopping je hned o něčem jiném! Williamsburg je také plný graffitty, hipstrů, hrabáren a vůbec cool věcí. Takže na probádávání a nacházení pokladů to chce minimálně půl denní výlet!

  15280946_10207963300508136_923906612_n_fotor

Vzorovaný kabát, bílá košile s vázáním/The Twiggy Shop, semišový svetr, džíny/Aéropostale, retro brýle/vintage, rukavice/M&S, čepice/UNIQUOLO, brože/Jojobride, boty/AMY Boutique

Abych do sousedství, kde o hipstery doslova zakopáváte zapadla, musela jsem se na svou návštěvu řádně voháknout. Když chvilku postojíte na ulici a pozorujete přehlídku těch neuvěřitelných outfitů, dojde vám, že tohle nikde asi jen tak neuvidíte. Módní policie u nás doma by asi nestíhala vydávat rýpavé články o tom, kdo více přestřelil. Marně byste vysvětlovali, že si tu lidé trendy napříč stoletími užívají a baví tím sebe i své okolí… Po půl hodinové streetové přehlídce si se svým, poměrně chic outfitem, připadáte jako totální looser, protože na sobě zkrátka nemáte nic natolik originálního, abyste se zařadili do triumfálního žebříčku.

Já jsem  porovnání s některými kreacemi  vyrazila ve velmi střídmém modelu. Jasná volba byla kombinace nejnovějších úlovků s těmi léty ověřenými kousky z mého šatníku. Pokud váš zrak přitahují retro brýle, zamiřte do SoHo a nakupujte jedny za pouhých 5$!!! Pletenou čepici jsem pořídila v rámci BlackFriday v UNIQUOLO, taktéž sametový svetr vínové barvy z Aéropostale, odkud jsou i skinny jeans. Nadčasová bílá košile s vázáním u krku je z The Twiggy Shopu, stejně tak i extravagantní vzorovaný kabát s hlubokými kapsami. Obchod The Twiggy Shop Czechia oslavil v Polsku již rok působení a koncem letošního léta zahájil prodej prostřednictvím e-shopu konečně také v Čechách! Každý vzor nabízí vždy od velikosti XS po XL – nově také až do rozměru 4XL, takže splní potřeby a umožní nákup skutečně každému. V poslední době jsem také zařadila mezi své nejoblíbenější věci pohodlné černé boty z AMY Boutique, bez kterých se neobejde žádný můj outfit a také rudé koženkové rukavičky z M&S, které vás kor v těchto zimních dnech zahřejí.

Pokud se akorát poohlížíte po něčem novém v šatníku a hodila by se vám sleva nebo rovnou nějaký ten kousek zadarmo, mrkněte na FB stránky blogu a zapojte se do soutěže, která trvá do této soboty!

evening gowns UK

Foto by Karel Heřmánek via Xperformance XZ  #SilaOkamziku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *