RETRO KOKTEJL
Leden 26, 2019
SPRING – ARE U HERE YET?
Únor 12, 2019
Zobrazit vše

NEWS

Zrovna jsem si říkala, že by to chtělo něco nafotit, navázat novou spolupráci s novými lidmi i novými značkami, aby se bylo stále nač dívat a čím se inspirovat a hle! Myšlenka byla vyslyšena a tak vám dnes mohu prezentovat fotky, které vznikly pro COPE Store, což je krámek s oblečením v Husitské ulici 41 na Žižkově.  A nelekejte se – nevyměnila jsem Karla za nikoho jiného… to jsem jen zapózovala vedle cool týpka s ještě víc cool jménem (Neon), který má děsně fotogenický tetování a vůbec tak nějak zapadá do konceptu. 🙂

 

Je to hipsta, designový, stylový prostor, kde najdete super kousky pro sebe i svého partnera, které navíc mají kvalitní příběh, který stojí za jednotlivými značkami. Majitelé jich moc nekombinují a tak se zdá že je vše – od procesu otevření dveří do vložení zboží do garficky potištiné papírové tašky pečlivě promyšleno. Musím říci, že tento typ krámků, které jsou v USA rutinou mi u nás v čechách chyběli a o to víc si této menšiny odvážlivců vážím!

Jedná se o originální módní kousky do města s krédem udržitelnosti, která je v dnešní době nejenom trendem, ale i podstatou. Na štendrech tedy najdete skandinávský minimalismus a designovou účelnost od značek Native North, Organic Basics, Beaumont Organic nebo Dick Moby a dalších. Samotné prostory krámu jsou velmi čistě a minimalisticky řešené. Pohodové prostředí, které vás obklopuje designovými vychytávkami přímo navodí atmosféru k nákupu!

Lidé, kteří za tímto konceptem stojí píší také „zelený blog“, který můžete navštívit na těchto stránkách.

Foto kredit: Naomi Marková

Modelové: Nikol Kouklová, Iba Neon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *