JAKÉ ROLE MĚ POTKALY
Září 4, 2015
NEJLEPŠÍ MOMENTY Z MBPFW
Září 8, 2015
Zobrazit vše

OH MY… GOSH!?

Znáte ten pocit, kdy se nečekaně ozve zvonek a ze sluchátka se ozve: „Kurýr! Mám pro vás zásilku…“ U mě se zpravidla v těchto situacích stává, že nešťastný kurýr ani nestačí doříci větu a slyší pouze prásknutí sluchátkem a mé zběsilé kroky po schodišti, které si natěšeně míří pro záhadný balíček! Dalo by se to přirovnat k radosti ze zásilky plné dobrot, které jsem kdysi dostávala na letních táborech! Uznávám, že jsem trochu old fashion, ale nemůžu si pomoci… miluji staré věci a mezi ně právě patří poštovní zásilky všeho druhu! 

Snímek obrazovky 2015-09-07 v 21.00.24

Když jsem nesla skromnou krabičku, byla jsem v upřímném napětí, co se v ní skrývá. Navzdory její velikosti jsem v ní našla spoustu pokladů! Přišla totiž výhra pro výherkyni #femmearmeriacontest a také něco málo pro mě na testování. Radost neuvěřitelná… Balíček dekorativní kosmetiky skrýval rtěnky, tužky na oči, řasenku, BB tekutý make up, laky na nehty… no myslím si, že se výherkyně Andrea má na co těšit! Já jsem ve svém, menším balíčku našla bázy pod make upsérum na růst řas, fixační pudr a paletku na úpravu obočí – tak pojďme na to!

Snímek obrazovky 2015-09-07 v 21.00.40

EYEBROW KIT 389Kč

Tato sada nesmí chybět ve vaší šminkovnici! Dokonale totiž úpraví jakékoliv obočí. Sada obsahuje světlý stín pro zvýraznění a definici tvaru obočí, se kterými můžete dokreslit tvar i hustotu, dva odstíny (tmavší a světlejší), které můžete kombinovat dle nálady a pocitu (je libo méně či více výrazné obočí?) a fixační vosk pro celkové uhlazení a rozčesání obočí na závěr (znáte trend Cara obočí, ne?) Navíc velmi chválím praktické balení se zrcátkem, které se hodí pro  případ nouze do psaníčka! 🙂

IMG_0176_Fotor

GROWTH SERUM 299Kč

Růstové sérum pro podporu délky a růstu řas obsahuje 2 aktivní složky, které napomáhají růstu řas –  SymPeptide XLash podporuje růst řas a složka Follicusan podporuje objem, množství a pevnost řas. Aplikaci díky mini štětečku je velice snadná a pohodlná. Já si většinou sérum nanáším večer před spaním – je možné něco kápnout i na obočí. 🙂 Řasy jsou už po dvou týdnech delší a musím také potvrdit, že méně vypadávají. V tomto případě platí – cena je rovna výsledku.

Snímek obrazovky 2015-09-07 v 21.00.56

VELVET TOUCH FOUNDATION PRIMER CLASSIC 519Kč

&

VELVET TOUCH PRIME´N SET POWDER 379Kč

Nejprve bych doporučila nanést podkladovou bázy s aloe vera, která zajistí dlouhodobější fixaci vašeho make upu. Nechte působit dvě minutky a až potom naneste make up podle vašeho zvyku. Druhým krokem je fixační pudr VELVET TOUCH PRIME´N SET POWDER – spása pro všechny T-zónystky! Toto není obyčejný pudr, ale podkladová báze i zmatńující fixační pudr, tedy 2v1! Tento produkt slibuje  minimalizaci pórů a zmatnění pleti. Je ale také vhodný na závěr líčení jako fixační a zmatňující pudr na jakýkoli make-up. Vaší pleť nevysušuje, takže se méně mastí a vydrží tak mnohem delší dobu, než klasický pudřík. Já osobně nepoužívám už nic jiného… Nezbývá mi než dodat – DOPORUČUJI!!!

j_Fotor_Collage

VELKÝ POZOR! Už tento týden startují ve více než 400 obchodech Dny Marianne! Co to znamená? Že si po zakoupení tohoto módního magazínu, ve kterém jsou zázračné kupónky s výraznými slevami můžete vyrazit do parfumérií Fann a nakoupit si výbavu na celý rok dopředu za slušnou cenu! A to se vyplatí.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *