BUĎTE LOKÁLNÍ S LAHO
Duben 26, 2020
Zobrazit vše

OHLÉDNUTÍ

Není tomu tak dávno a přesto je to nekonečno času, kdy jsme naposledy s vždy dokonale sladěnou fotografkou Monikou Hánovou fotily tyto fotografie. Slibovaly jsme si, že si musíme na sebe v diáři vyhradit alespoń 1x měsíčně chvilku času a hle… koronáč! Útlum. Prásk. Bum. Ticho po pěšině a už téměř dva měsíce nic.

A tak se alespoň probírám postaršíma fotkama z posledního focení a vzpomínám a už teď se nemůžu dočkat dalšího. Jak já se těším na všechny ty lokace, barvy, kombinace, úlety, konverzace co den přinesl a vtipné okamžiky, které tak nějak pokaždé spontánně přijdou.

Naposledy jsme si daly dostaveníčko na hranici Vinohrad s Žižkovem, tedy populární a oblíběné to pražské části, a bylo ještě poměrně chmurné počasí, což vysvětluje ten kabát. Buďme ale naprosto upřímné – do kabátu se zahalíme ještě v těchto aprílových dnech, když se počasí zlázní a teploměr ukazuje pouhých pár stupňů nad nulou.

Neskutečně pohodlné retro kalhoty z teplákoviny od Jirky Kalfaře jsem našla jako dárek pod stromečkem od mého muže (což nejvíce kvituji a oceňuji). Vytkla bych jim pouze jedno a to sice, že vždy absolutně tápám, s čím je zkombinovat! A tak jsem se protentokrát uchýlila k bezpečné kombinaci černé barvy v podobě roláku a bot. Myslím, že můj oblíbený kabát od návrhářky Petry Pilařové v pestrém odstínu zelené s vzorem kostky je s proužkovanými kalhotami únosná retro kombinace, která jarně rozzáří ulice.

kabát/Petra Pilařová, rolák/Lindex, kalhoty/Jiří Kalfař, boty/Baťa, taška/TedBaker, prsten a náhrdelník/Konplott

Foto: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *