GRANDIÓZNÍ KANÁRY
Srpen 1, 2015
MOBILNÍ ŽIVOT
Srpen 11, 2015
Zobrazit vše

PŘEKVAPILO: F&F FASHION

19430730609_70747828bd_z

 

Sotva začne jaro, představují se kolekce na podzim. Sotva začně léto, je už vlastně v módních domech zima. Smutná pravda má ale v těchto dnech jednu výhodu a to sice v případě, kdy v Čechách bývá v srpnu 19°C. Můžete se od hlavy k patě vymódit těmi nejnovějšími kolekcemi! 

 

NÁVŠTĚVA F&F POKOJÍČKU

 

PPPPP

Nadčasové doplňky – tím mě nová kolekce velice mile překvapila

OOOO

Pokaždé, když jsem pozvaná na představení něčeho nového a hezkého do Smíchovského pokojíčku oděvní značky F&F, držím se trojice pravidel:

1./ držím půst dva dny předem

2./  nechat kreditku doma

3./ předem si určit časové možnosti

ZZZZZ

F&F má jako jedna mála značek i slušnou pánskou sekci

Tyto prapodivná pravidla vám ihned v následujících řádcích vysvětlím. Kristýnka, od které mi vždy přijde milá, osobní pozvánka mě totiž ráda a hodně přecpává. Od usazení do proutěného křesílka mi nosí domácí limonády, nadýchané cappuchinko, zákusky, salátky a všelijaké dobrůtky, které samozřejmě nejdou odmítnout, protože je to jednou za čas… Kreditku, nejlépe celou peněženku nechávám doma, protože to, co poslední dobou předvádí F&F designeři, ať ze sekce HOME decore nebo FASHION – tomu se zkrátka nedá odolat! Stylové kousky pro vás i pro partnera jsou za pár korun a opravdu se nerozpadnou po prvním vyprání! A třetí pravidlo je z ednoho prostého důvodu. Vidíme se po dlouhých dnech, takže návštěva je na dvě hodinky nejméně. Sečteno podtrženo – k holkám do F&F chodím velice ráda. 🙂

iiii

FASHION SHOW

 

18939079174_264225efa8_z_Fotor_Collage

Mezi hosty zářila modelka Aneta Vignerová, která se drží hesla méně je více. Pro tuto příležitost zvolila model od svého dvorního návrháře Michaela Kovacika. 

GZUIL

Tak tohle mě dostalo! Málo která značka představí takový gejzír barev a vzorů pro období podzimu a zimy! F&F se toho nebojí a experimentuje jak s látkami, mezi kterými převládá bavlna, koženka nebo šifon a nešetří ani se vzory! Tleskám!!! Málo která módní show mě dostane. Přehlídka se konala v netradičních prostorách La Fabriky a zajímavě byl vyřešen i prostor mezi diváky a modely. Minimalistickou scénu obklopovalo publikům a tím si vpodstatě samo určovalo pomyslné molo. Hltal se jeden model za druhým a nakonec si nadšenci mohli detailně prohlédnout své vyhlédnuté kousky na modelech, kteří se proměnili na okamžik ve figuríny.

IIIIIIII

Velmi silná bude pro letošní podzimní sezónu pánská kolekce.

TZUI

Letošní podzim se ponese ve znamení veselých barev a hravých vzorů

 iuztf

Úpletové vesty, splývavé materiály, umělé kožešiny – tím hýří letošní kolekce pro nadcházející podzim a zimu

18994752964_d3ba64f298_z

Na přehlídku jsem měla malý/velký doprovod v podobě mé sestry 

 

 

 

OUTFITY

 

llll

Dominantou tohoto modelu a ozvláštněním byl klobouk od značky MiOl

19617350445_90b6866a7d_z

Detail modelu – proužky napříč celým modelem a šperky od 27jewelry.

19430760479_5b3aff48f1_k

Když se člověk vypravuje na módní přehlídku dané značky, sluší se také přijít v ní oblečen. Držela jsem se pravidla a pro tuto příležitost jsem zvolila trochu extravagantnější model. Alfou outfitu byly proužky jak na dlouhé sukni do pasu, tak elegantním sáčku ve stejné barvě. Naprosto schválně jsem zvolila pruhy v opačných směrech, jelikož se mi tím outfit zdál rafinovaně ozvláštněn. Netroškařila jsem ani co se týče doplňků. Sáhla jsem i po fialovém klobouku, šperky jsem sladila do stejné barvy a na nohy obula hnědé, vysoké podpatky. Má sestra Valentýna, ačkoliv je mladší, zvolila jednoduchý, ležérní outfit se zelenými doplňky.

iihn

JAKÝ MÁTE NÁZOR A ZKUŠENOSTI SE ZNAČKOU F&F VY?

 

 

 

 

Foto credit: Angelina Nga Le

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *