PROSTĚ KAFE
Březen 26, 2017
ODKOUKÁNO
Duben 27, 2017
Zobrazit vše

RŮŽOVÁ TO MŮSÍ BÝT

Jaro nás dlouho napínalo a tak když konečně propuklo i tady za velkou louží, neváhala jsem ani chvilku a vytáhla jsem konečně ty světle růžové šaty s volánky, které na mě už nějaký ten pátek ze skříně smutně mžouraly. Na ulici jsem se nesla trošku jako páv, nikoliv kvůli povýšenosti či nesoudné sebeanalýze, ale proto, že když se žena cítí dobře, je to jaro samo o sobě. A ta samotná chůze, kdy na sobě cítíte ten teplý vzduch je prostě neskutečně dobrý pocit! V New Yorsku poznáte, že jaro začalo právě tak, že přímořský vzduch nabízí všemožné vůně, které se linou vzduchem. Hold na mě leze na mě jaro se vším všudy! Na socilních sítích na mě začaly vyskakovat obalené stromy růžovými chumáčky, narcisky, magnolie, tulipány… a tak jsem se rozhodla, že já své jaro nafotím na sobě samotné. Po delší době tu je tedy další fashion příspěvek a já doufám, že ho oceníte, ačkoliv byl focen pouze na mobil. Tímto bych ráda poděkovala mému choti Karlovi Heřmánkovi, který zachycoval chvilky, kdy jsme si to štrádovali z Central parku, nikoliv modelkovské pózování. Dalo by se tedy říci, že jsme nafotili první street fashion.:)

 

Boty/ASOS, ponožky/z mé sbírky,  náušnice/H&M, prsten/KADANIK, brýle, kabát/vintage, šaty s volánama/The Twiggy Shop

Nechci rozepisovat, proč jsem si oblékla daný kus látky a zkombinovala ho s druhým, transparentním materiálem toho a onoho vzoru. Jak jste už  jistě zaznamenali, oblékám se instinktivně a tak, abych se cítila ve své kůži. Ne pro každého toto sousloví nutně znamená basic a nesmrtelná černo bílá kombinace. Dnes se chci spíše zaměřit na onen pocit, kdy se žena cítí dobře a proč tomu tak vlastně je. Každá to známe až moc dobře na sobě samotné, ale nikdy jsem se nepídila po příčinách… Přicházím se dvěmi teoriemi. Pokud semnou nesouhlasíte a máte jiné vysvětlení, budu ráda, když se o něj podělíte níže v komentářích.:)

  1. Druhý den po nákupu na sebe navlékneme všechno, co jsme pořídily zkrátka z nutkavého pocitu blaha, které se v nás rozleze pokaždé, když vypadáme tak nějak nově, dobře a chic. Nemůžeme se toho pocitu nabažit a tak se z nás pomalu stávají závislačky a shopaholičky – to jen až se vás váš frajer bude příště ptát, co na těch nákupech pořád máte!
  2. To samé platí pro situace, kdy si na sebe uděláme chvilku času a zavládne harmonie v následujícím pořadí sprcha – zkrášlování – zrcadlo, které zkontroluje, zda je vše ze všech stran vpořádku… a světe div se! Na ulici se na nás podezřele všichni usmívají, dokonce i pní v tramvaji se ušklíbne trochu jinak, než obvykle a my se tetelíme a cítíme se blaze! Vypozorovala jsem na sobě, že tento pocit převládá v situacích,  kdy mám na sobě střihy, které umocňují ženskou podstatu. Jsem žena, chci tak vypadat a chci se i tak cítit, což mi tak nabízí: Noste šaty – dělaj ženy!

full lace wigs

Foto by Sony Xperia XY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *