LISTOVÁNÍ
Červen 26, 2017
PLNOLETOST
Září 10, 2017
Zobrazit vše

RŮŽOVÉ NEBE

Možná jsme si to neuvědomili, ale to nebe byla kulisa a odraz nás v ten okamžik. Brouzdali jsme v letním tropickém oparu a já si v tu chvíli uvědomila, že poněkud dusno je i mezi náma. Spletité uličky utíkaly, my míjeli kočičí hlavy se sklopenýma očima a v žádném případě si nepřipouštěli, že by to mohl být ten okamžik, ze kterého si odneseme víc, než bysme skutečně chtěli.

A tak se to stalo.

Bylo prostě z čista jasna růžové nebe po veškeré paletě počasí, co den dal a my tam stáli možná trošku hloupě spolu a sami. Ovíněná a stydlivý. Myšlenky se rozebíhaly všemi jinými směry, než k podstatě onoho okamžiku.

Čas bil na poplach a banální situace naše rty nakonec dohnala k sobě. To zbrkle něžné propojení v nás rezonovalo nějakou chvíli a já čím dál víc tonula ve fantaziích. Pokusili jsme se pocity proměnit v city ale dovolili jsme si to pouze na piko chvilku. Nechala jsem se propadat tak dlouho a daleko, dokud mi to dovoloval nevědomý stav, který je přeci jen lehce omluvitelný.

Když jsem našla toho člověka, se kterým jsme skutečně oba dva ve stejnou chvilku viděli růžově, probudila jsem se. Projít se snovým vesmírem s cizím mužem se nestává příliš často a tak jsem si dovolila vehnat ten zážitek do řádků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *