#COLORFUL #STREETSTYLE
Červen 10, 2015
ANETA KREJČÍKOVÁ: MOJE (NE)MOCNÁ LÁSKA K OBLEČENÍ
Červen 18, 2015
Zobrazit vše

SANDRA KISIC: JSEM BLOGERKA.

Nemám ráda, když mě někdo představuje spolu se slovy, že jsem blogerka. Ne, že by mít blog bylo něco špatného, ale často mi přijde, že s blogy a blogery mají lidé spíše negativní asociace a tyto výrazy používají ve většině případů pejorativně. Blogeři jsou “prodejné děvky” a “mediální mrdky,” pro dva tři hadýrky udělají všechno. Ale prosím vás, tak to přece vůbec není. Nepopírám, že existuje spousta blogů, které vznikly právě z komerčních důvodů, aby si autoři nahrabali hory produktů a hory penízků, ale jiní prostě chtěli psát, případně sdílet zážitky ze svých výletů a cest, fotografie svých každodenních outfitů a třeba se i podělit o své problémy.

 

1412571_790240867708909_7576760787503105061_o

 

 

 

Sama bloguju šestým rokem a za tu dobu jsem stihla poznat opravdu obrovské množství rozličných blogerů, převážně teda blogerek. A za všemi se toho skrývá o tolik víc než jeden milý malý povrchní blog o hadrech a kosmetice. Jeden se pohybuje ve vinařském průmyslu (ahoj Víťo!), z další je vystudovaná architektka (čaukô Babô!), jiné se věnují herectví (čau Beáto, čau Nikol!), ty krásné a vysoké létají po celém světě s modelingem (hello Loli, ciao Sabčo!) a někdo se přestěhoval s rodinou za svým snem do Španělska a bloguje i o tom (hola Niko!). Především ale díky blogu spousta z nás získala podporu a prostředky na to dělat, co nás baví. Blog nemusí tolik vydělávat a zvyšovat výnosy, hlavně snižuje (někdy i šílené!) náklady. A proč teda takový koníček nemít, viďte!

 

 

267167_446916365374696_443157239_o

 

 

 

Je mi jasný, že jednou s tím seknu, ať už třeba kvůli práci, rodině a času nebo mě to prostě jen přestane bavit, takže je fajn se na blog tolik neupínat a věnovat se i dalším věcem. Osobně jsem vášnivou potápěčkou (konečně certifikovanou) a snad si brzo udělám i řidičák. Nejradši na světě cestuju po různých místech a ochutnávám tamější kuchyně. A většinu času se fakt moc ráda socializuju, pokud zrovna nemám děsně rozjetý ekzém po těle, to pak radši ležím doma, škrábu se a koukám na seriály, shows a filmy.

Kvůli blogu si o mně občas někdo udělá opravdu nesmyslnou představu o tom, že jsem hloupoučká dylinka, která potřebuje neustále nové oblečení a boty a všechno, pak mě třeba poznají a zjistí, že jsem vlastně docela normální, jen nepiju pivo a kafe, protože jsou hořký. Stejně jako rukola. A blogeři jsou taky lidi.

 

 

Vaše
Sandra Kisić

 

2 Comments

 1. Aj laf fešn napsal:

  Tenhle způsob psaní, je mi velice příjemný 🙂

  Sympatický článek.

  Have a nice day.

  Lukáš

 2. Anie Songe napsal:

  Já tu holku miluju, za prvé má naprostou pravdu a za podstatnější druhé je naprosto boží!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *