KVETE(N)
Květen 15, 2018
(CHA)RARITA
Červen 23, 2018
Zobrazit vše

ŠVINDLOVÁNÍ

Tentokrát jsem se držela zkrátka. Tím mám na mysli barvy a do jisté míry i jednoduchost modelu. Tedy až na ten turban, který mě fascinoval a takřka ihned zaujal na návštěvě u MICHAETT, tedy modistky, se kterou jsem dokonce před třemi lety nafotila jeden z prvních editorialů ve spolupráci s mým blogem! Rafinovanou sukni s vykukující podšívkou s knoflíčkama v námořnické modři jsem pořídila v Houstonu v butiku a měla jsem z tohoto úlovku nesmírnou radost. Kde to bylo – to vám už neprozradím. Dětská radost by se dala přirovnat k situaci, kdy v obrovském lese najdete nenahlodanou a vzrostlou houbu. Z hub jsem se akorát vrátila a moc mi sbírat nejdou, zato peckové kousky na nekonečných štendrech – to na mě štěstí z čista jasna vykoukne téměř pokaždé!

Netradičně střižená halena okupuje mou skříň již třetím rokem a oblíbila jsem si jí pro příjemný materiál a vzdušnost, kterou každému modelu dodá. Síťované punčochy jsou hitem již nějaké to desetiletí (která generace je nenosila) a opravdu mě baví jejích mírně punkový a drsný efekt, kterým schodili tento dámičkovský outfit. Balerínky s převázáním obalené v sametu jsou sladkou tečkou tohoto materiálové směsice.

Baleríny Pull&Bear, síťované punčocháče Shein, sukně butik Houston, košile Lindex, turban MICHAETT

To štěstí při objevování mě nutí se zamyslet se nad situacemi, které nastávají pokaždé, když domů přinesu s provinilým výrazem plnou tašku nových věcí. Když už je to poněkolikáté za měsíc, Karel rozhodně nevypadá, že by se na mou „radost“ (kterou dokáží pochopit zase jenom ženy) tvářil se sebe menší špatkou pochopení.

A tak rázem nastávají velmi komické situace, kdy se snažím do své kabelky nacpat obsah, který je zhruba tak třikrát větší, než kabela sama nebo věci uschovávám do náhodně objevených skrýší (třeba jako do příručních zavazadel či hrnců) a přinejhorším tvrdím, že mi eshopová objednávka chodí na několik etap! Uchýlím se k dětské vynalézavosti, švindlování nebo dobrosrdečným lžím, zda-li chcete.

Náhodné nakupování je vůbec moje parketa. Prostě mě zčista jasna praští do oka kousek, který nazývám jako oním, u kterého bych prohloupila, kdybych ho tam nechala. Která z nás to nezná!? Mohlo by se totiž dost dobře stát, že bychom ten božský kousíček látky už při dalším náhodném průchodu nenašly a zbytek života si to vyčítaly. A to nikdo opravdu nechce! 🙂

A tak apeluji na všechny muže – BUĎTE KE SVÝM ŽENÁM SHOVÍVAVÍ. Přeci jen se parádí, protože se vám chtějí líbit, náležitě reprezentovat a udělat vám svou krásou radost!

Foto credit: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *