KDO VYMYSLEL PÍT DVĚ KAFE VEČER?
Červenec 11, 2015
STREET INSPIRATION
Červenec 13, 2015
Zobrazit vše

VLOG: TŘETÍ DÍL NA SVĚTĚ

Ti, kteří viděli můj blog z rychlíku nebo alespoň jednou týdně si ho prorolují, jistě zaznamenali, že nějaký ten pátek vloguji. Mám skutečně upřímnou radost, když vidím, že bez větší reklamy a propagace mají první díly téměř 11tis. shlédnutí! Můj blog totiž začátkem července oslavil první čtvrt rok existence a i za to, že mi začínají chodit nabídky nebo že můžu dělat to, co mě baví a radovat se z malých úspěchů vděčím vám, mým milým čtenářům! 

 

 

 

 

 

 

Ale dost dojímání a zpátky k tématu. V prvních dílech jsme si představovali krémy – od denních, nočních po ty s SPF faktory nebo revoluční krémy jako BB, DD, CC atd. V dalším díle jsem pokračovala ve výslechu a to sice s vitamíny, séry a toniky. Myslím si, že otázky a informace byly vyčerpány a tak jsem se v novém, třetím díle uchýlila k vyptávání se na typy pleti. Objasňuji tak mýty okolo citlivé pleti nebo zda je mastnou pleť vhodné vysušovat odličováním a čemu se vyvarovat.

 

 

 

Snímek obrazovky 2015-07-11 v 13.59.10

Pokud byste měli náhodou doplňující dotazy, napadlo vás něco, na co jsem se zapoměla zeptat nebo to informace ve videu nebyly dost srozumitelné, piště do komentářů přímo pod video. No a teď mi nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou podívanou a spoustu nabytých vědomostí! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *