PRE-LETNÍ MANIA
Červenec 6, 2016
PRVNÍ VÝROČÍ
Červenec 8, 2016
Zobrazit vše

UNDERWATER ADVENTURE

Přemýšlela jsem, kde a jak nafotím svůj další editorial pro originální šperky Trollbeads, které jsem si zamilovala v poslední době natolik, že se staly mým každodenním doplňkem.  Zdobí mě při všedních příležitostech, ale také gala večerech. Jsou semnou neustále při všech zážitcích, ať už jde o nemilé události jako např. státnice, pracovní povinnosti jako tiskové konference nebo dobrodružný výlet s mým milým. Má studnice nepřeberných nápadů si ale tentokrát dala opravdu na čas. Většinou dám na první impulz a nápad, protože ten bývá nejvíce spontánní a tedy nejlepší. Musím se přiznat, že podvodní koncept mě trkl až po shlédnutí facebookového profilu fotografa Alana Homolky, se kterým jsem v minulosti nafotila Beauty editorial, kdy jsem se snažila netradičně prezentovat svých sedm šťastných kosmetických produktů, jenž mi dělají společníka v koupelně každý den. A protože já nikdy nemám normální nápady (nebo rozhodně ne nejjednodušší na realizaci), musím také vyhledávat lidi, kteří jsou natolik velcí blázni, že do toho půjdou semnou. Kdo jiný, než věčný flegmatik a hipster k tomu Alan! Líbí se mi jeho pohodářský přístup a čistý styl, alespoň co se postprodukční práce týče. Čas dozrál k naší další společné spolupráci a tak jsme se sešly jednoho slunečného dne u něj na terásce, kde má své vodní brouzdaliště (míněno doslova). Sousedka chytající paprsky Slunce se asi nemálo podivovala nad naší konverzací, která vypadala přibližně takto: „Jéžiši marjá, mám vodu úplně všude! Počkej – ťukni do mě, až budeš spokojenej, já tě totiž vůbec neslyším…jsou hlavně pod tou vodou vidět náušnice, nejdůležitější je ostrost?!“ a tak dále. O to komičtější musel být pohled na to, co jsme dole vyváděli. Můžu vám říci, že žádná sranda to tedy rozhodně nebyla. Reflexy pracovaly o sto šest, takže když jsem si nezacpala všechny dutiny, měla jsem nos, uši i ústa plné vody. Voda ze mě skapávala ještě pěkných pár hodin po focení, ale mé skoro utonutí snad stálo za to, co říkáte?

Collage_Fotor

prs

Společnost Trollbeads nabízí šperky v podobě náušnic, náramků, prstenů a náhrdelníků. K tomu si samozřejmě můžete šperky obměňovat dle momentálního rozpoložení, či barvy outfitu a skládat si tedy své vlastní kreace i příběhy, což je největší gro této značky. Co se týče samotné realizace podvodního editorialu, bylo více než jasné, že se bude fotit vše z výše uvedeného. Jak jsem byla pyšná, když jsem otevřela svou krabičku a z ní vyndala na dvě desítky přívěšků, které jednoduše nazývám „korálky“! Mezi nimi byly samozřejmě i varianty náramků jako barevná kůže, která je velmi oblíbená zejména v letních měsících, stříbrný náramek se zdobenou karabinkou a dva bengly a několik prstenů. No… řekla bych, že za ten jeden rok se ze mě stala slušná trollholička! Nikdy jsem si neoblíbila jednu značku šperků tolik, že bych postupně dokupovala takové množství doplňků. Dalo by se to nazvat sběratelskou vášní a touto mánií je už nakažen i celý zbytek mé rodiny.

náram

_MG_6340

Když jsem si naaranžovala dostatečné množství náramků tak, aby vynikly i pod vodou, šlo se na věc. Vymyslela jsem si letní focení pod vodou, ale nikdy předtím bych neřekla, že to bude tak moc náročné. Po prvním ponoru jsem vyletěla z vody tak rychle, že Alan nestačil udělat ani jeden snímek – a jestli snad nějaký zachytil, bylo by to leda tak na fotodokumentaci backstage. Ono se to řekne – potopím se, nebudu vypouštět vzduch, prostě zadržím na pár vteřin dech, možná ještě vycením zuby a udělám pózu hodnou modelky šperků. Ale realita je bohužel zcela jiná. Bubliny všude, v nose voda, která setsakramentsky štípe, pusa plná chlóru a uši zalehlé od neustálého potápění. Plivala jsem vodu na všechny strany ještě pěkných pár minut, než jsem se naučila, jak  pracovat s dechem a pózovat, jelikož voda mimo jiné, že vleze všude i nadnáší. I přesto nám tato produkce trvala pouhou hodinu a půl a myslím si, že výsledek je mile překvapivý! Jo a kdyby vás náhodou zajímalo, kde jsem vzala ty rtěnky pestrě jedovatých barev, tak je to nová kolekce od Urban Decay.

prstýnky
náhr

Foto credit: Alan Homolka

MUAH: Nikol Kouklová

Production: Nikol Kouklová

Model: Femme Armeria

Special thanks: Alan Homolka pool

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *