VANDA CHALOUPKOVÁ: O ČEM MLUVÍM, KDYŽ MLUVÍM O MÓDĚ
Květen 21, 2015
HANA MARIE MAROUŠKOVÁ: VÝČITKOVÁ DIETA
Květen 26, 2015
Zobrazit vše

VLOG. VLOGOVAT. VLOGUJE. VLOGUJI.

 

Snímek obrazovky 2015-05-23 v 11.52.26

 

 

Jak už možná někteří z vás v minulých dnech zaznamenali na facebookových stránkách, pustila jsem se do vlogování. Rozhodla jsem se pro beauty tématiku, protože jak je vidět už na úvodním obrázku, mých udivených výrazů, co všechno dělám špatně, nebylo při natáčení prvního dílu zrovna málo a také si myslím, že podobně je na tom spousta femme. 🙂 Přijala jsem nabídku ke spolupráci od společnosti MEDAPREX a video seriál jednoduše pojmenovala PÉČE O PLEŤ. Každých 14dní vás tedy budu zasvěcovat do tajů kosmetiky a vyvracet zažité mýty!

 

 

 

Snímek obrazovky 2015-05-23 v 11.51.09

 

 

 

K objasnění a zodpovězení záludných otázek je ale zapotřebí odborník a tak jsem k natáčení přizvala specialistku dermatologie Žanetu Peroutkovou, se kterou jsem měla sraz na pražské klinice Brandeis Clinics. Žaneta mi tentokrát ochotně odpovídala na všemožné dotazy ohledně krémů. Ve videu se tedy dozvíte nejen jak správně aplikovat krém na obličej, od kolika let bychom se měli začít starat o pleť, čeho se vyvarovat, ale také proč se nemá používat stejný krém na oči nebo jaký rozdíl je v denních a nočních krémech.

 

 

 

Snímek obrazovky 2015-05-23 v 11.39.39

 

Snímek obrazovky 2015-05-23 v 11.49.44

 

 

 

Prostor je ale také samozřejmě pro vaše dotazy! Pokud vám není něco zcela jasné nebo vás napadne doplňující otázka, na kterou jsem se zapoměla zeptat – je vřele vítána! Já bych ještě jednou chtěla poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podílejí a mým čtenářům a divákům za podporu. DĚKUJI.

 

 

 

MYSLÍTE SI, ŽE JE TENTO TYP VIDEO SERIÁLU PŘÍNOSNÝ? NA CO BYCH SE MĚLA ZAMĚŘIT PŘÍŠTĚ?

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *