PŮLHODINKA
Říjen 22, 2018
CHIC? CHCI!
Říjen 24, 2018
Zobrazit vše

YARODESIGN AW18

Zase jsme si jednou odskočili z divadelních prken před hledáček fotoaparátu Moniky Hánové a nafotili společně novou kolekci unikátních dřevěných klobouků pro značku Yaro Design! Za designovými kousky stojí mladý Jaroslav Matějček a modistka Petra Kvarčáková. Nápad vytvářet dřevěné klobouky dostal Jarda asi před dvěma lety a nyní nastal ten správný čas pro to se posunout a pustit do světa lookbook! Jaroslav nás tedy oslovil a my ochotně nabídku, stát se tvářemi nové kolekce, přijali. Světlo světa tedy spatřil nový lookbook, který vám právě hrdě představuji!

 

Co se týče mě, tak já jsem klobouková odjakživa. Jen teď, pravda, nezahrnuji tyto stylové pokrývky hlavy do mých outfitů, protože všechny do jednoho mám na půdě od doby, kdy jsem vystěhovala byt a frnkla do USA. Slibuji, že je hned jak to bude možné zase opráším a oživím jimi své stylingy!

 

Pohodové focení jsem obohatila svými módními kreacemi. Snažila jsem se ukázat, že ke kloboukům si lze obléci všechno!

Co vám mám vykládat! Když jsem vznesla dotaz, zda by Karel nezapózoval pro nějakého mladého a šikovného designera, setkala jsem se akorát s výrazem „NEVÍM“ a pokračoval ve hře na PlayStationu. Když se termín focení blížil, nenápadně jsem to mezi řečí asi dvakrát připomínala.  Když potom Monča dorazila a v náručí měla asi pět fakt stylových klobouků, Karel se začal sám převlíkat do prvního možného oblečení, co měl po ruce.

„Karel se z počátku trochu styděl a necítil se před foťákem úplně svůj. Zato Nikol je už profesionálka, takže pózování za oba dva vzala do svých rukou. Karel se po jejím boku po chvilce uvolnil a dost možná tomu pomohl i ten malý uzlíček, který bláznivě lítal okolo nich. Karla s Nikol jsem nefotila poprvé, takže na sebe už trochu slyšíme. Dělali jsme spolu například charitativní kalendář pro Nadaci Slunce“ řekla Monika a trochu nás i pochválila.

Klobouky se hodí nejenom k elegantním outfitům, ale také funky či sportovním modelům! 

 

Fotilo se v podzimní náladě v pražské Grébovce a okolí a do jednoho záběru se dokonce přimotal i náš nový člen rodiny, který samozřejmě nesměl na place chybět!

JAK SE VÁM NOVÝ LOOKBOOK LÍBÍ?

Foto credit: Monika Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *